KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Equilibra

Ár:   2649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű textúrájú tápláló arckrém argánolajjal gyorsan beszívódik a bőrbe, anélkül, hogy zsíros hatást hagyna.

Aktív összetevőinek köszönhetően táplálja és feszesíti az arcbőrt. Az argánolaj biztosítja a megfelelő védelmet és tápanyagokat az arcbőrnek, megőrizve annak puhaságát és rugalmasságát. Használata érzékeny bőr esetén is ajánlott. Mindennapos kényeztetést és kellemes bőrérzetet biztosít.

xfxff349

2018. július 21.

Hát ez nekem nem. Nagyszerűek az összetevői, de nem sokat segít. Az tény, hogy nekem extrán száraz a bőröm, de felvitel után kb 10 perccel olyan szinten "beszippantotta", hogy kenhettem fel még egy újabb réteget, aztán még egyet..., és úgy a 4. rétegnél álltam meg, hogy na akkor már jó lesz. Semmi negatív hatását nem tapasztaltam (irritáció, húzódás), de nekem ez nagyon-nagyon kevés hidratáltságot ad, még nyáron sem elég, nemhogy télen lenne.. És valami borzalmasan rossz az illata, az az érzés, mintha avas lenne. Így odaadtam másnak,, magamtól biztosan nem vettem volna meg. A csomagolása viszont bejött, nem kell folyton belenyúlkálni a dobozba, haem csak simán kinyomod a tenyeredre, így sokkal higiénikusabb.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Reddiamond

2018. június 8.

Tesztelésre kaptam. :) Az összetevői nagyon szimpatikusak. Csak természetes arckrémeket használok, mert a többitől kipattogzom. Jelentem ez a termék átment a teszten. A kiszerelése praktikus. Utazáshoz is tökéletes. Mivel nem tartalmaz fényvédőt, így csak éjszakára használom. Mondjuk ilyen zsíros arckrémet még télen sem tennék fel az arcomra...max a szemem köré. Én már kezdek hozzászokni az először büdös argánolaj szagához. Hisz valamit valamiért... mert tényleg szuperül beépül ez az olaj. Reggelre puha az arcbőröm, nem szárad ki. Csodát nem tett. Egy jó ideig még ki fog tartani ez a krém, addig még átgondolom, hogy újra vegyem-e. Mert kategóriájában az ára szimpatikusabb... ( A legtöbb természetes arckrém árához viszonyítva, amik szintén nem tettek csodát).

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Kinleyni

2018. június 6.

Azon szerencsések közé tartozom én is, akik elsők között próbálhatták ki a terméket.
Tubusos megoldása egyszerűbbé teszi a tégelyesnél.
Illata merőben eltér a szokványostól. Tipikusan argán illat, megszokható.
Állagra nagyon könnyű krém, kevés is elég belőle, és nagyon gyorsan beszívódik. Ez eleinte annyira meglepett, hogy gyorsan még egyszer-kétszer bekentem az arcom, és ami még meglepőbb volt, hogy maradéktalanul beitta a bőröm.. Aztán rájöttem, hogy egyszeri krémezéssel is ugyanazt a hatást érem el, felesleges újrakenni, ez viszont azt a látszatot kelti, hogy nem hidratál megfelelően. Mintha enyhe réteget hagyna a bőrön...
Cserébe bársonyosan puha arcbőrrel ébredtem reggel. Viszont reggeli és esti használattal már sok, kell egy könnyebb nappali hidratáló. Azon kívül fényvédőt sem tartalmaz, így estére jobb választás.
Nekem kellemes csalódás volt.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Tubusos megoldása egyszerűbbé teszi a tégelyesnél.
Illata merőben eltér a szokványostól. Tipikusan argán illat, megszokható.
Nekem kellemes csalódás volt.

galivali

2018. június 5.

A krémet tesztelésre kaptam. A kiszerelése tetszik, könnyű a megfelelő mennyiséget kinyomni belőle. Az illata nagyon erős, már tolakodó is a számomra. Az én kombinált bőrömre sajnos nem jó, így a nyári időszakban. Heti kétszeri használattal is (csak éjszakára) zsírosítja a bőröm, nagyon fénylik tőle. Télen valószínűleg jobb lesz.

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

zsuzsiizsuzsii

2018. május 31.

Tesztelésre kaptam a krémet, ami nagyon meglepett és nagyon örülök neki. Nekem ez jobban elnyerte a tetszésemet, mint a micellás víz. Őszintén szólva a kezdetekkor igen nehezen vettem rá magam a használatára, féltem, hogy zsíros lesz tőle a bőröm. Ennek ellenére egy szuper termékkel ismerkedhettem meg, ami tényleg mélyen tápláló, ezért én csak 2-3 alkalommal használom hetente. Egy kis mennyiség is elég ahhoz, hogy másnapra csodálatosan puha és ápolt arcbőrrel keljek fel. A dobozán az van írva, hogy enyhén parfümözött, én ezzel vitatkoznék. Szerintem rendkívül erős, tolakodó illata van, de a használatàtól az eredményt látva ez sem tántorít vissza. Biztosan meg fogom venni, ha ez a hatalmas tubus egyszer elfogy.

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Papec

2018. május 30.

Tesztelésre kaptam a terméket.
A tubusban lévő krémeket szeretem, nem kell belenyúlni a tégelybe, ez már egy jó pont.
Éjszakára krémezem kizárólag az arcomat, vízhiányos, száraz a bőröm.
A krémből keveset kell felvinni, kb. körömnyi mennyiséget. Könnyen eloszlik és nálam hamar felszívódik. Arcra és nyakra használom. Az illata finom, nem harsány, nem tolakodó. A bőröm puha és szép tőle, bár pár nap használat után már észleltem, hogy az orrom és a homlokom környékén nem szívódott fel teljesen, hajnalban még éreztem az olajos érzést. Így egy-egy napot ki fogok hagyni a használatával. Összességében tetszik, ha elfogy venni fogok még.

Papec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Éjszakára krémezem kizárólag az arcomat, vízhiányos, száraz a bőröm.

Stim

2018. május 29.

A terméket tesztelésre kaptam a Krémmániától, amit ezúton is köszönök! :) Éjszakára használtam a krémet, mert az én bőrömnek kicsit nehéz volt. Nem szívódik be azonnal, enyhén ragacsos érzetet ad, de reggelre kellemesen puha lett az arcom, irritációt nem okozott. Az illata nekem sem nyerte el a tetszésem, de biztos ilyen az argánolaj, ezért nem hibáztatom.

Stim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Reni3

2018. május 25.

Nagyon örültem,hogy tesztelőként próbálhattam ki ezt az arckrémet.😊Bevallom őszintént,hogy a micellás víz jobban elnyerte a tetszésem,mint a krém.Az illata nagyon kellemes,gyorsan beszívódik,viszont mivel nekem nagyon száraz a bőröm nem igazán éreztem a hidratáltságot.Felvitel után picit húzodott tőle az arcom.Nekem sajnos nem vált be!Kár érte,mert imádom a növényi alapú kozmetikumokat.

Reni3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Morci

2018. május 22.

Szinte mindig jelentkezem a tesztelős játékra, de még sosem nyertem. :-) Amikor megkaptam a levelet, hogy ezúttal kiválasztottak, tökre örültem. Aztán megláttam, hogy milyen terméket nyertem, és férfiasan bevallom, kissé csalódott lettem. :-) Olyan kis gagyinak tűnik a csomagolása, és elég olcsó is. Az mondjuk biztos, hogy magamtól nem vettem volna meg. Viszont ha már ott volt, kipróbáltam. Először éjszakára kentem fel, sosem lehet tudni alapon. Az illata nagyon bejön, kellemes, tiszta krémillat. Gyorsan felszívódik, nem zsíros, nem ragad, egy picit "összehúzza" a bőrt. A használata után a tükörbe nézve legnagyobb meglepetésemre egészségesen szép bőr látványa fogadott. Nem irritált, reggelre ugyan kicsit átfénylett a homlokom, de éppen csak, hogy látszott. Ez nálam nagy szó, mostanában hisztis a bőröm, mindentől csillog a homlokom, még attól is, amit eddig szeretett. A sikeren felbuzdulva nappalra is kipróbáltam, akkor is jól teljesített, a hidratálásával is elégedett vagyok, pedig vízhiányos a bőröm. A fényvédő most hiányzik belőle, de amúgy teljesen rendben van ez a kence. Nem azt mondom, hogy életem legjobb krémje, de ár/érték arányban nagyon jól teljesít. Szerintem ki fogok próbálni a márkától más termékeket is, mert felkeltették a kíváncsiságomat.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.