Erborian

Ár:   15 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szekeres Csilla, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Ár:   15 300 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Puhává, bársonyossá, hibátlanná varázsolja a bőrt. A „3in1“ olyan bőröregedést gátló gyógynövények koncentrált keverékét tartalmazza, amelyeket Ázsiában a nők ősidők óta használnak. A krém egyenletessé teszi az arcszínt, elfedi a bőrhibákat, hidratál és táplál, valamint tökéletes simaságú „bababőr-hatást“ kelt. Bőrünk rugalmas, selymes és tökéletesen hidratált lesz.

2 árnyalatban kapható

Erborian BB créme clair 45ml
Ár: 9.800 Ft , Eladó: maria51era
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással Postai úton/ vagy utánvéttel Foxposttal

GeorginaH

2020. szeptember 6.

A sokadik BB krém amivel próbálkozom és ő lett a nyerő. Illetve csak majdnem, mert a színe pillanatnyilag még túl világos lett (Clair) így vennem kellett egy kis kiszerelésű Dore árnyalatot is.
A bőr állapotát lényegesen javítja, tükörsima felületet,tömörségét ad. Kényelmes viselet, egész nap frissen tart, kellemes.
Megy az 5★

Update : A színprobléma megoldódott :
NUDE árnyalat a befutó.
Még mindig marad a maximális pontszám annak ellenére hogy már a jelenlegi ára a nagy kiszerelésnek 15.300.-Ft 🙄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Megy az 5★

Update : A színprobléma megoldódott :
NUDE árnyalat a befutó.

EszterMA

2020. augusztus 18.

Amióta találkoztam ezzel a termékkel szinte csak ezt használom. Alapozót már nem is szoktam felrakni. Tökéletesen fed és nem szárítja a bőröm, sőt egy egészséges egyenletes hatást kölcsönöz neki. Nagyon szeretem ezt a BB krémet szerintem mindenképpen megéri az árát. Én biztos, hogy nem fogok másra váltani, mert nehéz túlszárnyalni. Nálam egyértelmű az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Chyly

2019. július 19.

Szkeptikus voltam úgy általában a bb krémekkel kapcsolatban. Kombinált a bőröm és elég sok elfednivaló van rajta (néha egy egy pattanás, pigmentfoltok, pirosság, tág pórusok...), ezért használok korrektort és alapozót is, azt gondoltam, hogy önmagában egy bb krém nekem nagyon kevés lenne... Erre ez a termék rácáfolt. Csak önmagában használtam (semmi hidratálókrém, korrektor, púder) mégis jól fedett, és annyira természetes volt mintha semmi se lenne az arcomon. Egyáltalán nem fényesedett ki, pedig az én bőröm rémes, kb. 2-3 óránként kell púdereznem, főleg nyáron. Nagyon könnyű egyenletesen eloszlatni.
Az ára húzos de szerintem nagyon megéri ha valaki természetes fedést keres. Nyilván nem csinált a nagyon problémás bőrömből tökéletes bababőrt, mégis összességében sokkal szebb és természetesebb bőrképet eredményezett mint az alapozóm (clinique anti-blemish solutions).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

spacemonkey

2018. augusztus 15.

felregisztráltam ide, csak hogy írhassak erről a termékről. már fél éve használom minden nap a "nude" árnyalatot és (vegyes, érzékeny bőrömre) teljesen meg vagyok vele elégedve. :) korábbi bb krémekkel ellentétben nem zsíros/fényes a bőröm tőle, nem szárít, illetve ez az első bb krém ami illik a bőrtónusomhoz aminek nagyon örülök. kis mennyiségben is jól fed, kézzel könnyen eloszlatható, természetes hatású, és kényelmes viselni. annyira a kedvencem lett, hogy most vettem egy nagyobb kiszerelést is. :) nekem megérte az árát, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Lyne

2018. április 21.

Én csak a "Doré" árnyalatról tudok nyilatkozni.. Rámtukmálták ezt a borzalmat a Marionnaudban.. nos, hacsak nincs valakinek mustár színű bőre, akkor spóroljatok magatoknak és eszetekbe ne jusson megvenni! Ugyanakkor, ha valaki mégis ellenállhatatlan vágyat érez aziránt, hogy kipróbálja, akkor inkább odaadom neki ingyen az enyém. Bár legszívesebben kidobnám, de attól tartok környezetszennyezésnek minősülne és besárgulna tőle a Föld.. o.O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Mila85

2018. április 1.

Nehéz ezt a bb-t megfelelően jellemezni, de megpróbálkozok vele. Az én bőröm rosszabb napokon vízhiányos, illetve pigment foltokkal küzdök, tehát sokkal jobban szeretem a legalább közepes fedésű cuccokat. Ez inkább enyhe. Nekem a clair árnyalat van meg, itt jutottam hozzá nagyon kedvező áron, de már ismertem a terméket, azért is fájt rá a fogam. A szín nekem picit sötét, sajna minden sötétebbre szeret oxidálódni rajtam, de ha lehúzom a nyakamra, meg a bronzosítót/kontúrt használom nyakon, dekoltázson is akkor tökéletes. Nekem még így is megéri. Amikor baromi rossz passzban /nátha után van a bőröm és minden más termék csak kiemeli a szárazságot na ez nem! Valóban gyönyörű egységes baby skin effect, ahogy a nevében is van. Még úgy is hogy alig fed. De valahogy fantasztikusan tud egységesíteni, hidratál, egészséges fénylő arcot ad. Annyira bele tud simulni a bőrbe hogy nagyítós tükörben se lehet megmondani hogy van rajtam "smink". Fiatalabb sugárzóbb lesz az arcom tőle, ráncokat abszolút nem emeli ki. Az állaga könnyű krémes, balzsamos, kézzel viszem fel, építhető is, akkor se lesz maszkos. Fantasztikus, nem véletlen ez már high end árban van. A munkanapot kibírja, de azért 5-6 óra amíg mutat, azután kicsit olyan érzésem van, mintha beinná a bőröm, de ezt amiatt is van, hogy alacsony a fedése.Szintén 5-6 óra környékén már fényesedés megjelenik. Van fent youtubon videó, amiben Rose Huntington is ezt keni magára:) Az én legnagyobb kedvencem a dr jart silver label, annak a legszuperebb a fedése, sajna neki se tökéletes a színe, de még elmegy kategória, picit szürkés, illetve a missha pc 21-es szín. Ezt a hármat váltogatom éppen milyen állapotban van a bőröm/évszak van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

SuzyPeach

2018. február 19.

Szerelem!! Vásárláskor kaptam termékmintát, Clair árnyalatot és rögtön beleszerettem. Nekem megfelelt a színe, az én bőrömön nem volt szürkés vagy sápasztó, a fedése nekem tökéletes, apróbb bőrhibáim vannak azokat jól elrejti. Üdébbnek tűnik tőle az arcom és tényleg olyan mintha semmi nem lenne rajta, és ezek mellett még érezhetően jól is táplál. Biztosan befizetek egyre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

googles

2017. október 25.

Mintát kaptam, doré árnyalat. Hát ezt muszáj lepontoznom. Lehet, hogy jó benne a ginzeng és koreai. De mégis kinek van ilyen naracsszínű bőre, és ennyire sötét? Tudom, hogy nekem világos és rózsás árnyalatú, nem is vártam, hogy jó legyen. De ez már pekingi kacsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

senskin

2017. szeptember 17.

Pink Perfectel használtam ezt is, de úgy sok nekem. Kombinált bőrre még önmagában is elég, vagy alapozó alá. Ápol és simít valóban, ez tény. De a zsíros bőrre emellett mást az arcra ne kenjünk, vagy csak alapozót még. Vagy valami alkoholmentes tonikot, alá. Nem vagyok megelégedve a színével, ahogyan a lightnak sem. Összességében a kettő nekem hasonlóan működött. Önmagában valóban olyan mint a selyem. Nagyban biztosan nem veszem meg, mert a tobbi krém jobban bejön.Inkább PP vagy CC. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Panda

2017. június 19.

Annak ellenére, hogy 4 csillagot adok újra fogom venni mert:
- finoman egységesíti az arcbőrt
- lemosás után és másnap reggel is mintha tömöttebb lenne a bőröm, igaz azért látszanak a pórusok de valahogy mégis más
- önmagában sem rossz de én pl a Bourjois 123CC jével használom úgy, hogy: az Erborian vékony rétegbe kerül az egész arcomra és a nyakamra és uána a szemem köré az orrom mellé és egy pici a homlokom közepére kerül a CC-ből.

Viszont a Claire árnyalat nekem úgy is sötét(sőt szürkésen sötét), hogy 'van egy kis színem' már- ezért kell rá a Bourjois. Ezért a 4 csillag+ azért elég drága és tudom, hogy van ennél jobb (DrJart) ugyanennyiért/olcsóbban csak a beszerzése azoknak elég körülményes(mire ér ide, készlet hiány), szóval kompromisszumként működik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Annak ellenére, hogy 4 csillagot adok újra fogom venni mert:
- finoman egységesíti az arcbőrt

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.