Erborian

Ár:   15 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szekeres Csilla, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Ár:   15 300 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Puhává, bársonyossá, hibátlanná varázsolja a bőrt. A „3in1“ olyan bőröregedést gátló gyógynövények koncentrált keverékét tartalmazza, amelyeket Ázsiában a nők ősidők óta használnak. A krém egyenletessé teszi az arcszínt, elfedi a bőrhibákat, hidratál és táplál, valamint tökéletes simaságú „bababőr-hatást“ kelt. Bőrünk rugalmas, selymes és tökéletesen hidratált lesz.

2 árnyalatban kapható

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25  15ml
Ár: 4.000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Allee, Budaörs

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Szandi1018

2022. február 20.

Legjobb BB krém amit valaha használtam. Nude árnyalatot használom, egységesít, nem zsírosít. Pattanásokat sem okoz. Fedése közepes de sok alapozót maga mögé utasít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

daliah

2022. január 30.

Ez a legrosszabb kozmetikum valaha. Talán csak az Erborian CC krém vetekszik vele. Mindkettő rettenetes, foltokban foszló, zombi Donald Trumpot varázsol az egyébként viszonylag problémamentes arcomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 30.

Plusskutya

2022. január 30.

Nem szerettem a BB kéremeket (eddig :) Gyorsan zsírosodott velük az arcom, a bőrjavító hatásuk szabad szemmel láthatatlan volt..., ezért számos próbálkozás után feladtam. Ha fedés kell, akkor alapozót vetek be, egyébként meg hidratáló és fényvédő kombóban létezem lakáson kívül.
Aztán egy rendelés mellé kaptam egy 'Clair' mintát ebből a BB krémből, kipróbáltam és lenyűgözött. Nincsen olajos/zsíros hatás, javít a bőröm megjelenésén, így 50 felé az anti-ageing is jöhet, tényleg hidratál, és még a fényvédőt is megspórólhatom (nekem elegendő a 25 SPF mert amúgy is csak 30-ast használok).
Először szürkének láttam a 'Clair'-t, és mintha sápasztana is minimálisan, ezért a 'Nude' árnyalatot néztem ki magamnak. Szerencsére mielőtt megvettem, mindkét teszterből pöttyöztem a kézfejemre, és a 'Nude' legnagyobb meglepetésemre még szürkébb, vagy inkább fakóbb(?), úgyhogy maradtam a 'Clair'-nél a kis 15ml-es kiszerelésben, mert 1 éven belül kell elhasználni, és nyárra valószínűleg túl világos lesz, így a 45ml rámromlana.
Felmerült bennem, ha ilyen jó a BB, akkor a CC még szuperebb lehet, de aztán benéztem Holényi Zitához, és pont akkor tett fel egy szuper Erborian BB és CC krém összehasonlító videót, amiben minden kérdésemre választ kaptam és - spoiler következik: maradtam a BB-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 30.

Era080

2021. október 15.

Nyar elejen vettem es ősszel jobb viselet mint nyáron ősszel kevesbe erzem az arcomon jobban beszivodik a clair se nagyon vilagos kicsit szurke arnyalatu mint a tobbi termeszetes alapozo, erzem az ápolo hatasat jobb a bőrőm mint amikor alapozot hasznàlok nagyobb szinskala kene hogy lehessen keverni de birom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Petra8

2021. október 9.

Borzalmas! Rengeteg jót hallottam a márkáról, első termék amit kipróbáltam, meg is vettem egy vagy tubussal de az első használat után dobhatom el! Egyszerűen borzalmas! Nem fed, sőt nekem még inkább kiadja a bőrhibákat, állaga jó, olyan mintha semmi nem lenne rajtam de úgy néz ki mintha csak összepancsoltam volna valamivel az arcom. Rémes, remélem el tudom adni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

legallybrunette

2021. szeptember 5.

Általában, ha valakitől mintát kapok ajándékba, továbbadom, mert megvannak a megszokott termékeim, és nem akarok valami drága újdonságba beleszeretni. Ezt valamiért mégis kipróbáltam, és olyan jó lett a Nude árnyalat, hogy egyből vettem egy kis kiszerelést. Nyaraláskor végig azt használtam, mert nem volt kedvem alapozót és a hozzá tartozó arzenált vinni. Igaz, hogy így nyár végére eléggé kell bronzosítanom, hogy ne legyek hóka, de annyira megszerettem a fedését, az állagát és úgy mindent, amit nyújt, hogy nem bánom. Sajnos (de csak azért sajnos, mert az ára igen húzós) kiütötte a nyeregből a tizenéve használt Missha PC-t, amit most már nem is sajnálok, mert a megújult változat már a netes swatchok szerint nem olyan színű, mint a régi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 5.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. május 15.

Én már évek óta ezt használom, mert azelőtt bármit próbáltam, semmi nem tett akkor a hatást a bőrömre, mint az erborian termékek. Van BB és CC krém m is. Ragyogást fokozó is. De mindegyik azt adja amit ígér. Egy teljes egységes képet ad, felüdíti az arcot, kisimítja, élettel teli ragyogó arcot varázsol. Az összetevők ,valószínűleg nagyon jók! Én most már mást nem is használok, ha már folyékony púdert szeretnék. Ez minden márkát ütött! Nálam csillagos ötös!!!!😃👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 15.

GeorginaH

2020. szeptember 6.

A sokadik BB krém amivel próbálkozom és ő lett a nyerő. Illetve csak majdnem, mert a színe pillanatnyilag még túl világos lett (Clair) így vennem kellett egy kis kiszerelésű Dore árnyalatot is.
A bőr állapotát lényegesen javítja, tükörsima felületet,tömörségét ad. Kényelmes viselet, egész nap frissen tart, kellemes.
Megy az 5★

Update : A színprobléma megoldódott :
NUDE árnyalat a befutó.
Még mindig marad a maximális pontszám annak ellenére hogy már a jelenlegi ára a nagy kiszerelésnek 15.300.-Ft 🙄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Megy az 5★

Update : A színprobléma megoldódott :
NUDE árnyalat a befutó.

EszterMA

2020. augusztus 18.

Amióta találkoztam ezzel a termékkel szinte csak ezt használom. Alapozót már nem is szoktam felrakni. Tökéletesen fed és nem szárítja a bőröm, sőt egy egészséges egyenletes hatást kölcsönöz neki. Nagyon szeretem ezt a BB krémet szerintem mindenképpen megéri az árát. Én biztos, hogy nem fogok másra váltani, mert nehéz túlszárnyalni. Nálam egyértelmű az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Chyly

2019. július 19.

Szkeptikus voltam úgy általában a bb krémekkel kapcsolatban. Kombinált a bőröm és elég sok elfednivaló van rajta (néha egy egy pattanás, pigmentfoltok, pirosság, tág pórusok...), ezért használok korrektort és alapozót is, azt gondoltam, hogy önmagában egy bb krém nekem nagyon kevés lenne... Erre ez a termék rácáfolt. Csak önmagában használtam (semmi hidratálókrém, korrektor, púder) mégis jól fedett, és annyira természetes volt mintha semmi se lenne az arcomon. Egyáltalán nem fényesedett ki, pedig az én bőröm rémes, kb. 2-3 óránként kell púdereznem, főleg nyáron. Nagyon könnyű egyenletesen eloszlatni.
Az ára húzos de szerintem nagyon megéri ha valaki természetes fedést keres. Nyilván nem csinált a nagyon problémás bőrömből tökéletes bababőrt, mégis összességében sokkal szebb és természetesebb bőrképet eredményezett mint az alapozóm (clinique anti-blemish solutions).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.