Erborian

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eddina, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek

Korrektor és bőrtápláló krém a természetes és ragyogó bőrért

Átmenet a make up és a bőrápolás között. A CC krém ultrafinom textúrájú, mely színszabályzó pigmenteket tartalmaz. Ezek a pigmentek ragyogó arcszínt és frissességet biztosítanak a bőrnek.

A CC krém ázsiai gázló, vagyis Gotu Cola kivonatot tartalmaz. Ez a koreai gyógynövény megakadályozza az öregedés első jeleit, hidratál, táplálja a bőrt, és eltünteti az esetleges bőrhibákat.

A CC krém mindezen túl SPF45 védelmet is biztosít.

Scarlett11

2019. június 1.

Nekem nagyon bevállt ez a márka, megvettem belőle a PP, CC és BB krémet is. A cc krém nekem önmagában is tökéletes nyárom, szépen egységesíti a bőröm, egész nap kitárt egy ki puderrel fixálva. Ha tökéletes fedést szeretnék elérni, akkor használom mind a három terméket. Kicsit drága, de nekem nagyon tetszik a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

natulcien

2018. november 26.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. A sima színtelen alkalmazkodik a nyári színemhez (MAC fix fluid NW22), a Clair pedig tökéletes télre. Nagyon elégedett vagyok a finishével. Szép természetes bőrképet eredményez, ami se nem túl fényes, se nem túl matt. Nagyon egészséges lesz a végeredmény. Mivel nincsenek bőrhibáim a fedése számomra annyira nem fontos, mert csak a szín egységesítése a cél a bőrömön, de enyhénél egy árnyalatnyival erősebbnek mondanám. Az én céljaimra tökéletes, pirosságot és hajszálereket eltüntet. Nagy rajongója vagyok a koreai termékeknek, úgyhogy szerintem ezt újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

kokkendorfen

2018. szeptember 10.

Ez a legrégebb óta használt,télen és nyáron egyaránt bevált legkönnyebben felvihető, legkompaktabb, közepesen fedő nappali krémem.Amellett,hogy hidratál és egységes, természetes bőrszínt ad, véd a naptól is.Nálam szinte minden krém leváltásra kerül egy év alatt.Ez az a kivétel, ami évek óta hozza a formáját abban, amit várok tőle.Ha semmi mást nem használok, ezt akkor is felkenem,mert annyira bevált az olykor problémás bőrömnek,hogy még akkor sem "bántotta", ha elfelejtettem éjszakára lemosni.Egyetlen hibája,hogy nagy melegben könnyen "lecsúszik"a nap végére, de ez javítható púderrel.Ajánlom érzékeny bőrűeknek, akik nem várnak tökéletes fedést, hanem inkább élnénk természetességet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Panki27

2018. május 18.

Imádom! :) Nagyon szép egységes tőle az arcbőröm egész nap, kellemesen hidratált érzést nyújt. Nem matt hatást kelt, hanem egy szép fényt ad az arcomnak és ennek ellenére nem zsirosìtja a bőröm. Bevallom félve adtam ki érte ennyi pénzt miután az előző CC krémem három alkalom után dobhattam ki mert pattanások jöttek ki rajtam és begyulladtak a miteszereim, de ez a krém eddig szerencsére semmi hasonlót nem okozott:) A fényvédő hatását is sikerült már tesztelnem és megvédte a világos bőröm a leégéstől! Ajánlom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Asianlover

2017. november 29.

Lenyűgöző! Nyáron vettem belőle egy kis kiszerelést. Hihetetlen, hogy egy ennyire könnyű krém, minimális mennyiségben hogyan tud ilyen magas fedést biztosítani. Én a sötétebbet rendeltem, de azt meg kell mondjam, igen jó barnának kell lennem, hogy megfelelően illeszkedjen. Lehet, hogy ki kéne próbálnom a világosabb árnyalatot is, vagy a kettőt keverni, hogy tökéletes legyen. Pedig általában fel sem merül, h ilyesmiből a világosabb után nyúljak (Double Wear Fresh Water 4N1, csak, hogy érthető legyek). Nagyon kevés elegendő belőle, és olyan ragaszkodó, mintha vízálló lenne (ez mondjuk, egy koreai termék esetében nem meglepő). Vízhiányos a bőröm, kb. 8 óra elteltével azért ez alatt is húzódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

lvd

2017. június 14.

A legfantasztikusabb krém , màr többször vettem újra. Reggel csak felpöttyözöm egy könnyű hidratàló krémet kenek alà, elkenem és csodàs bőrszìnem lesz. Nem foltos, nem hagy nyomot ruhàn (annyira utàlom amikor egy boltban előttem làtszik vagy 100 nő alapozója a vadi új ruhàkon!) Szóval szupertartós, teljesen takarja a szeplőimet és az újonan megjelent clingon ( Star Trek) :D pigment foltjaimat. Nem kell gondolkodni a szìnen milyen àrnyalatot vàlasszak,olyan mint egy kaméleon, van vilàgosabb vàltozata extrém fehér bőrre! Szerintem megéri az àràt, magas a fényvédő tartalma 25 spf, bàr amikor először vettem 3 éve akkor 45 spf volt ràìrva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

kneva

2017. április 29.

Elégedett voltam a BB-jükkel és kerestem valami erősebb fedésű Erborian alternatívát. Valamint nagyon tetszett a SPF 45. Sajnos nagyon nem vált be, mert természetellenes tónusú rajtam. Lehet, hogy ázsiai bőrön jobban mutat? Ha a szín jó lenne akkor magával a krémmel nem lenne semmi bajom, hidratál, kisimít. Amúgy az nekem nem tetszik, hogy kenegetés közben jön elő a színe, mert nem tudom eldönteni, hogy dörzsöljem még vagy már kialakult a szín? (Az az általános tapasztalatom a CC krémekkel, hogy nagyon sárgásak, szürkések lesznek az amúgy kékes tónusú bőrömön, lesápasztanak, és vagy csak az orcákra tudom őket alkalmazni vagy kell föléjük BB krém vagy alapozó.) Nem venném újra. Azért elhasználgatom, ha már ennyiért megvettem. A SPF 45-öt nagyon sajnálom, de biztosan van még jó termék magas fényvédő faktorral.

Update: Vásárlás mellé kaptam belőle mintát, amit félre is tettem, mondván, hogy van belőle nagy kiszerelésem, ami amúgy nem vált be. Valamelyik nap aztán a kezembe akadt, és megdöbbenve látom, hogy a minta claire színű. Feltéptem, kipróbáltam, és ez lenne az, ami nekem 5 csillagos, szuper jól passzolt a színe. Gyorsan beléptem a Marionnaud webshopba, de ott csak egyféle CC krémet találtam. Ez megint egy olyan termék lenne, amiből létezik több kiszerelés és több szín külföldön, de nem hozzák be Magyarországra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

fajkaagi

2017. január 11.

Nagy kedvencem ez a krém. Egységessé teszi az arcomat, nem marad fakó. A MAC strobe krém után ez a második kedvencem, télen-nyáron is használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

emese1979

2016. december 4.

Barátnőm hatására ruháztam be egy 15 ml-s kiszerelésbe. Nagyon szép, egységes bőrt varázsol, könnyű vele dolgozni, puha lesz tőle az arcbőr. Viszont sajnos az én világos bőrömnek a szín nem vált be, ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

ercsike76

2016. augusztus 18.

Ez egy lájtosabb állagú krém ami (elvileg) alkalmazkodik az arcbőr színéhez de elfedi a bőrhibákat. Nekem működik is de marad utána amolyan szürkés tónus...mint anno az eredeti koreai BB-k után...nem szép, főleg mesterséges lámpafénynél üt el.
Ha lefojtom némi sárgás púderrel akkor elmegy de vigyázni kell nehogy maszkos legyen a végeredmény.
Nem valószínű, hogy újraveszem, maradok az alapozónál amiben nincs ez a szürkés tónus.
De amúgy nem szárított, még talán hidratál is picit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

De amúgy nem szárított, még talán hidratál is picit...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, PEG-200, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.