Erno Laszlo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arianrod, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tápláló feszesítő és revitalizáló éjszakai ápoló

• Könnyű zselé textúra
  • Spirulina Maxima-val, egy fenntartható édesvízi mikroalgával kialakított
  • Több mint hetven nélkülözhetetlen vitamint, ásványi anyagot és antioxidánst tartalmaz
  • Fokozza a bőr természetes kollagén termelését azonnali megemelő hatást adva
  • Ásványi anyagokban gazdag Maris vízzel méregteleníti a bőrt és serkenti a vérkeringést
  • Pullulan és alga kivonattal megköti az oxigént
  • Láthatóan javítja a bőr tónusát és textúráját
  • Feszesebb, tisztább, simább, ragyogóbb és egészségesebb arcbőrt ad

juditkaa70

2015. december 10.

Én az a NŐ vagyok,aki igenis rászán ennyi pénzt a szépségápolásra! Nem iszom,nem kávézom,csak cigi. 46 éves vagyok,amiből kb. 8-9 évet le is tagadhatok. Genetika,továbbá mindig áldoztam a drága arcápolókra kíméletlenül! Aminek meg is van az eredménye. Nekem kellett kb. 1- 1 1/2 hét mire meglátszódott az eredmény. Üde,friss,kellemes tapintású,tömörebb,feszesebb bőrt ereményezett nálam. Szuper termék! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

Arianrod

2015. szeptember 16.

A StrawberryNET.com oldalon vásároltam napi akcióban, megjegyzem még így sem volt olcsó, a Douglasban tudomásom szerint horribilis ára van... de vágytam a Madonna által is használt "csodakrémre". Mivel a tégely tetején is volt a zseléből először onnan kentem le picit - zselé, tehát minimális is elég.
Azonnal szépen beszívódott, kellemes érzés volt, reggelre finom, puhának éreztem az arcomat.
Sajnos hamarosan égő, viszkető érzés jelentkezett az arcomon, ismerős érzés, mert már több L'Oreal és Garnier krémtől éreztem hasonlót, nyilván allergiás vagyok valamilyen összetevőre, amit tartalmaznak és sajnos az Ernő László Blue zselé is valószínűleg tartalmaz.
Így reálisan nem tudom értékelni, lehet, hogy másnak szuper ez a zselé, nálam is gyorsan felszívódott, stb. de az allergiás reakció miatt nekem sajnos nem vált be.:(
Azért adok négy csillagot, mert tudom, hogy az én bőröm hiperérzékeny, ez nyilván nem a krém hibája, de én nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Hydrolyzed Corn Starch
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezőanyag. Zöld.