Escada

Ár:   9990 Ft, 13 500 Ft és 16 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   9990 Ft, 13 500 Ft és 16 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Escada divatház hagyományaihoz híven ismét előrukkol egy édes-gyümölcsös nyári illattal, amelyet a spanyolországi gondtalan, napsütötte nyaralás ihletett. A fejillatban mandarin, körtefagyi, málnasörbet, citromhéj és rózsaszín bors vídámkodik. Az illat szívét rózsaszirmok, kajszibarack és gyümölcskoktél alkotják. Az édes alap nem más, mint a tonkabab, szantálfa és fehér pézsma együttese.

♡ Escada Agua del Sol ~ 9500Ft ♡
Ár: 9500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

Zsozsi20000118

2020. május 17.

Évekkel ezelőtt kaptam az első üvegemet anyukámtól, azóta tart a szerelem. Mint már előttem sokan írták, kifejezetten nyári illat, nagyon gyümölcsös, nagyon édes, igazi jókedvre derítős. Sokan dicsérnek, ha ezt viselem. Rajtam tartós, főleg a ruháimon, ezzel nem volt problémám. Aki teheti, szaglássza meg, nem fogja megbánni😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

emeseee6

2020. április 17.

Karantén...Kint meg beütött a nyár (na jó tavasz) ,engem meg megszállt az ihlet,elkezdtem Escadakról olvasgatni stb. Akartam keresni egyet,kis vidámság-nyár-nyaralás (még nem adtam fel a reményt,hogy fogok én nyaralni idén!!) Erről jókat írtak,főként,hogy azért tartósabb mint az átlag,úgyhogy meg is rendeltem egy 30mlt,annyit pont el tudnék fújkálni a görög szigeteken augusztusban.

Kellemes gyümölcsös,tényleg vidám illatocska ,kicsit sem stílusom,de jól esik,főleg ha arra a környezetre -életérzésre gondolok,ahol használni akarom majd.
DE a tartósság,na az egy katasztrófa... Azt már megszoktam,hogy a bőrömön alig alig tart vmi (JPG-k,angel ,ilyen "nagyágyúk" max),de ez a ruháról is eltűnik bruttó 2 óra alatt ,nyom nélkül...Ennél azért csöppet többet vártam :D Jószívű 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Etta22

2020. március 24.

A legjobb parfüm, amit életemben használtam. Gyümölcsös illatot kedvelőknek kötelező darab. Általában nem tartósak, de ez kivétel. Ruhán akár 2 napig is simán érzem. Csodás csomagolás. Eleinte csak azért vettem mert nem émelyegtem tőle, de pár alkalom után nagyon megszerettette magát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Whosthatfitgirl

2020. január 3.

Egy kedves barátnőmtől kaptam ajandèkba, de nem volt hozzá sok bizodalmam. De! Annyira, de annyira imádom! 😍 Brutál èdes illat és tènyleg nyári, de nèha lázadó módjára tèlen is használom.😈 Nagyon tartós,nagyon intenzìv.
Sokszor újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Sokszor újravevős.

SzofiB90

2019. szeptember 15.

Imádom! 😍 Főleg nyáron szeretem magamra fújni, akkor is a tarkómra, és ott a hajtövemre a tartósság miatt, mert egyébként azt vettem eszre gyorsan elillan az illata. Bár lehet az én bőrömmel van a baj. A lényeg jövő nyáron ujra elő kapom 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Lin

2019. július 4.

Magamon elviselhetetlen, édes-savanyú is egyben, olyan mintha 3-4 parfümöt fújtam volna egyszerre magamra. Persze mivel magamon nem tetszik, levakarhatatlan.......
Az előzőekkel ellentétben a barátnőmön csodálatos lédús, harapnivalóan friss-gyümölcskoktél illata lesz! Velem nem működik😬
Az illatélmény miatt mehet az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Az illatélmény miatt mehet az 5*

Missy22

2019. április 9.

Nekem ez a nyári parfümöm és imádom! Szuper illata van, jó kedvet csinál és nagyon sokan kérdezték már, hogy mi ez a parfüm, mert jó az illata. Könnyű, gyümölcsös és az elején édesebb illat, mint pár órával később. Télen kicsit soknak érzem ezt a gyümölcskavalkádot, úgyhogy akkor mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Katleen

2018. december 11.

Legjobb Escada illat!
Sokáig használtam. Nem zavarta az orrom.
Üde,édes, gyümölcsös színfolt még télen is. Bátran merem ajánlani mindennapos használatra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

Legjobb Escada illat!
Sokáig használtam. Nem zavarta az orrom.

edina1996

2018. november 22.

Kevés parfüm van, amit hosszú távon is el tudok magamon viselni, ezt bármeddig el tudom szaglászni a csuklómon...szeretemparfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

rantottbekacomb

2018. szeptember 15.

Imádom az illatát! Kár, hogy már alig lehet kapni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Imádom az illatát! Kár, hogy már alig lehet kapni :-(

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)