Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kitticat, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

tigerkid

2019. március 6.

Nem nagyon értem az előttem szólót, szerintem a Tender Lighttal téveszti össze ezt a parfümöt, ebben semmi citrom nincs, van azonban benne tömény jázmin, narancs virág, ylang ylang, frangipani. Klasszikus illat a 90-es évekből, amit sajnos már nem gyártanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 6.

cingarela

2013. január 15.

Itt van az én utált kis parfümöm..........miatta még az escadak környékére sem mentem évekig.......:( Sajna rám sózta még a kilencvenes évek közepén egy eladó, mert lusta volt a többi illatot végigmutogatni.........szerencsére ma már én választom az illataimat (asszem akkor még nem volt Douglas sajna.....) Rajtam citrom, citrom és tömény citrom, semmi más.................csak ennyi erővel egy pohár limonádéval is nyakon önthettem volna magam semmivel nem érek el rosszabb hatást........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 15.

kitticat

2013. január 5.

Édesanyám kedvence kb. 15 éve. Nagyon kellemes, igazi klasszikus illat az idősebb hölgyeknek. 2-3 fújás egész napra bőven elég, nagyon tartós! Magyarországi parfümériákban évek óta nem látom, külföldön, esetleg neten lehet csak hozzájutni. Ha valahol mégis összefutnátok vele, légyszi írjátok meg! Köszi előre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lilás piros.