Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribizli, mandarin, sárgadinnye

Szívjegyek: bazsarózsa, magnólia, nektarin, ibolyalevél

Alapjegyek: méz, szantálfa, moha

Ár: 3000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 75/20, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, banki utalás
Ár: 5500 Ft plusz foxpost , Eladó: Freesia
Állapot: 75 ml-ből kb. 3-4 ml hiányzik (gyárilag sincs tele), Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, postai úton nem tudom küldeni. Személyes átvétel a XV.kerületben vagy hétköznap a belvárosban, a késő délutáni órákban.

Freesia

2020. június 12.

Hát, erősen meglepődtem az értékeléseken... többen irtátok, hogy eléggé kilóg az Escada sorból. Ha a cég nyári limitált gyümölcsbombáit vesszük alapul, akkor valóban jogos a kritika. Aki azt a fajta gyümölcsös nyári filinget keresi benne, amit a fent emlitett limitáltak nyújtanak, akkor csalódni fog, ez tény. Ha ettől elvonatkoztatunk, akkor egy egész jó kis tavaszi-koranyári nappalra való illatot kapunk. Ahhoz képest, hogy sokan kommersz illatként jellemzik, az én orromnak elég különleges az élmény, nem is tudom igazán hova tenni, illetve az illatösszetevőket elemezni, furcsa módon rajtam a Cartier La Lune-re hasonlit leginkább, pedig szerintem kb. egy illatjegyük sem passzol a leirások alapján :-D Picit gyümölcsös, picit virágos, kicsit aquás is talán, citrus is van benne, nehéz megfogalmazni, meg kell illatolni. A Fragin sokan a Creed Spring Flower-hez hasonlitják, na, arra szerintem nem hasonlit :-))) Egyelőre szerelem nincs, kedvelés van, tartósságára nincs panasz, az üveg szépséges, igy egy stabil, erős 4 csillag :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 12.

Vaslady

2018. június 24.

Itt van az Escada család kis fekete báránya.
Ő az,aki kilóg a sorból,és valahogy nem illik be a képbe,a többi illat közé.
Végülis nem rossz,nem mondom,de nekem jellegtelen,unalmas.
És csak egyszerűen nem szép rajtam,sajnos nem tetszik.
Majd még próbálkozok vele...hátha....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Itt van az Escada család kis fekete báránya.
Ő az,aki kilóg a sorból,és valahogy nem illik be a képbe,a többi illat közé.
Végülis nem rossz,nem mondom,de nekem jellegtelen,unalmas.
És csak egyszerűen nem szép rajtam,sajnos nem tetszik.
Majd még próbálkozok vele...hátha....

gretaszaboo

2018. május 3.

Véletlenül akadtam rá a krémmániás értékelésre és leesett az állam :O Nekem évek óta kedvenc parfümöm, nem tolakodó, finom illat. Nekem tartós is!
Nem szagoltam a márkától más terméket, de én ebből már a 3. 75 ml-es üveget fogyasztom. Nyilván ízlések és pofonok, hiszen minden ember bőrén máshogy hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Lilienbog

2016. december 28.

Bevallom nagyon meglepődtem hogy ilyen rossz véleményeket olvastam róla. Lehet velem van a baj de imádom . Tavaly karácsonyra kaptam barátom anyukájától egy 50 ml eset ami idén szeptemberre elfogyott , úgyhogy rögtön kampányolni kezdtem az idei karácsonyi ajándékot illetően es a testvéremtől megkaptam újra ,ezennel a 100ml eset . Szerintem egy hordható könnyű illat igaz nem escadas de szerintem ez nem is baj .. inkább nyári illat , de nem birom megállni hogy ne fújjak belőle télen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

pacsirta17

2016. július 21.

Nem értem mi a probléma ezzel a kellemesen üde illattal... Nyáron, hétköznap a majd' 40 fokban szerintem tökéletes... visszafogott,üdítő,frissítő...Még az 58 éves anyukámnak is nagyon tetszett. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Ginus

2015. november 9.

Sógornőmnek van ilyen parfümje. Hát ez nekem most annyira nem "escada-a illat". Nem értem, hogy hogy született meg ez az illat :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Karminca

2015. szeptember 22.

Nyaron munkahoz tokeletes, friss kellemes parfum. Elegans vacsorakhoz persze nem ajanlom, de hetkoznapokra tokeletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

kissveraa

2015. augusztus 12.

Friss, könnyed, nyári. Egy kis időt várni kell mire összeáll az illat, az első 5 percben túl sok, de utána mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Dolores

2015. május 17.

Én nem értek egyett az előttem szólókkal. Egy kellemes , enyhe, nyári illatot szerettem volna, nem csalódtam benne. A ruháimon is sokáig megmarad a finom , virágos illat. Az igaz, hogy nem egy Gucci, de az ára is a fele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

Feketepárduc

2015. április 3.

Borzalmas, olcsónak ható illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Borzalmas, olcsónak ható illat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.