Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: görösdinnye, narancs, kékáfonya

Szívjegyek: ananász, tubarózsa, jázmin, tiaré virág

Alapjegyek: ámbra, szantálfa, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nanook9212

2022. február 27.

Túladtam rajta pár éve, de már nagyon bánom, hiányzik :( Elhatároztam, hogy újra veszem, amint lehetőségem adódik. Mikor megvolt, sajna pont akkor fújkáltam magamra, mikor sok rossz dolog történt velem, így az illat mindig negatív érzéseket keltett bennem, de erről nem ő tehet. Újra be akarom szerezni, hogy a negatív emlékeket valahogy kitöröljem és behelyettesítsem valami jóval. Egyébként ez egy ananász parfüm! Aki szereti az ananászt az ne is keressen tovább, itt van a tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

mafalda

2020. január 12.

Hozza a megszokott vonalat, tömény trópusi gyümölcsfelhő, nyárra elengedhetetlen. 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

spavanilly

2019. augusztus 9.

2019.07.24.
Néha kicsit szégyellem, hogy nem vagyok igényesebb parfümmániás...de én azért szeretem az Escada-t magamon, mert nem tudom túltolni. Nem érzem nehéznek, fullasztónak.
Próbáltam már elbandukolni a citrusos illatok felé is- nyár lévén- de kettő végkimenetele lett eddig rajtam a dolognak:
1.Szúnyogriasztó feeling
2. Szúrós, mellékhelység- illatosító hatás
Akkor inkább Escada!
Szóval kezdődött a szerelem az Agva Del Sol- lal. Utána persze kikunyiztam az őt követő Sorbetto Rosso- t is...( mindkettő véleményezve) és most itt hever előttem az asztalon a kis Miami Blossom, és annyira örülök, hogy megkaptam!
Még csak próbálgatom, de isteni gyümölcsös illata van, érződik benne az 🍍 is, de nem egyeduralkodóan, mert a szimpla ananász illat nekem túl édes, akkor nem tetszene.
Elfogultság nélkül állítom, hogy fényévekkel tartalmasabb, mélyebb illat, mint a tavalyi Sorbetto.
Igazi napsütéses nyári illat, fantasztikusan jóra sikeredett!
Tartósságáról később upd., /Az Agva Del Sol nagyon tartós volt; a Sorbetto Rosso hipp- hopp elillant/- de nem aggódom túlságosan:
100ml- em van erre a nyárra!😀

Upd.:2019.08.09.
Tartósság: Jelentem, rajtam nagyon tartós! 1-1 fújással fülek mögött és csuklókon még 3 óra múlva is intenzíven érezhető az illata, csak azután kezd bőrközelivé válni (de nem tűnik ám el teljesen!) ❤Remek tartósság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

2019.07.24.
1.Szúnyogriasztó feeling
2. Szúrós, mellékhelység- illatosító hatás
Akkor inkább Escada!
Igazi napsütéses nyári illat, fantasztikusan jóra sikeredett!
100ml- em van erre a nyárra!😀

Upd.:2019.08.09.

adri0419

2019. július 8.

Szerintem az Escada nyári illataiban egyszerűen nincs hiba. Kivétel nélkül mindegyiket imádom. Mindig valamilyen finom gyümölcsös illatot kreálnak, most épp az ananász van terítéken. Ahhoz képest, hogy edt tartóssága is szuper, a reggeli fújást még délután is érzem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

AstroSue

2019. július 6.

douglasban vettem 30%-os kedvezménnyel a 100 ml-est, szóval megérte. az üveg színe és az illat is nagyon hasonlít a régi escada rockin rio-ra, ami nekem az örök kedvencem. nagyon tetszik az illata, bár valóban veszít az erejéből (de nem is tartom izlésesnek, mikor valaki két méterrel maga előtt tolja a parfüm illatát), azt nem mondanám, hogy hamar elillan, a csuklómon még egy fürdés után is éreztem. szóval tőlem ötcsillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

klau810614

2019. július 5.

Gyümis, nyári finomság sok sok ananásszal 🙂 nekem erről is a Haribo Tropifrutti jut eszembe 😄 legszívesebben megenném 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Nenuka

2019. június 20.

3 féle nyári parfi van most rajtam, ezt érzem most legkevésbé. Próbálom majd magában is, az illata enyhén édes, nem annyira friss, nem citrusos, de szokásos escada gyümi koktél. Mindenesetre a tartósság és a sillage is problémás lesz, de az illata teljesen jó, csak ezért a 4csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

anitaa17

2019. június 19.

Egész jól sikerült az idei kiadás, igazi nyaralós, tengerparti illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Egész jól sikerült az idei kiadás, igazi nyaralós, tengerparti illat.

cattitude

2019. június 17.

finom édes ananászos lötyi, inkább lédús, mint cukros, az ember meg is kívánja tőle a jéghideg friss ananászt (én legalábbis tutira). a Sorbetto Rossóhoz képest szerintem sokkal jobb. tartóssága ennek sem az igazi, pláne mondjuk ha az Angel Eau Croisiere-hez hasonlítjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Maddie

2019. június 12.

Sosem szoktam ilyet csinálni (egy tesztelés után parfümöt értékelni), de ez most kikívánkozik belőlem...
Szóval megláttam az üvegcséjét a kis ananásszal, és mivel csillapíthatatlanul rajongok az ananász iránt, meg kellett szaglásznom. Bár kifújtam papírcsíkra először, csak annyit állapítottam meg, hogy ananászos, jöhet a csukló. És öhm hát... nem tudom, emlékeznek-e a kedves hölgyek, hogy talán két éve? volt a Baleának egy nyári tusfürdője, aminek szerintem ananászos gumicukor illata volt, és nekem valahogy ez az EDT teljes mértékben azt a tusfürdőt idézi. Azt a tusfürdőt nagyon szerettem, de az egy tusfürdő, az más... értitek, ugye? Egyszerűen nem lennék hajlandó "ennyi pénzt" kiadni egy parfümre, ami egy 270 Ft-os tusfürdőt juttat az eszembe... egyszerűen olyan "olcsó" illat, nem 12-15.000 Ft-os parfümre emlékeztet. Inkább mint egy ananászos testpermet. A tartóssága is kb. olyan, másfél óra elteltével alig találta az orrom a csuklómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.