Escada

Ár:   15 340 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. június 2.

Ár:   15 340 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: licsi, szilva, körte, eper, ibolya, mimóza, jázmin, ámbra, vanília, tikfa

novakagie

2017. február 27.

Sajnálom, hogy már nem lehet kapni ezt a parfümöt! Én nagyon szerettem ezt az illatot! Kellemes édes, gyümölcsös, mindenki megkérdezte, mivel vagyok befújva! Az ára kicsit húzós volt, de megérte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

meaviolet

2014. november 19.

Rászántam magam, hogy a féltve őrizgetett mintámat kipróbáljam ezen a csúnya esős napon. Awh! Ismételten sikerült eszembe juttatnia, hogy miért is imádom annyira az Escada parfümöket úgy igazán...az az édesség, az a finom gyümölcsösség, és az az energia amivel feldob egy ilyen nyálkás, szürke napot... bár gyártanák még! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Kyra72

2014. október 16.

Finom, édes, fiatalos illat. Tartós is, legalábbis rajtam. Egyetlen egyszer jutottam hozzá, de már nem venném, mert tényleg inkább fiataloknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

harmonia93

2014. június 8.

Nagyon szerettem! 2 üveggel is elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Nagyon szerettem! 2 üveggel is elhasználtam.

Aquariusgirl

2014. április 21.

IMÁDTAM az összes Limited Editon Escada-t 1996-2006 között. :-) Mindegyik teljesen eltérő karakter, de fantasztikus illat volt. Mind megvolt. Aztán valami történt Escadaék háza táján, mert azóta teljesen egy kaptafa, vattacukor illatokkal jönnek ki. Nincs is jelenleg E-m. Pár éve megkeresktem neten és rendeltem is talán a lilából és mikor megérkezett, szomorúan tapasztaltam, h romlott volt, uh ment a kukába. Nagyon sajnálom, mert tényleg E függő voltam :-( Nekem ez is horror :-( A régi emlékek miatt 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 21.

happyspirit94

2013. augusztus 26.

Édes, fiatalos illat. Rajtam tartós, a méhek is nagyon szeretik. 18-tól 25-ig korosztálynak ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Rony

2013. július 14.

Finom édes illattal indul, majd átvált a gyümölcsös illat felé.
Mikor először magamra fújtam, kicsit talán édesnek találtam, de pár másodperc múlva eltűnik a tömény édesség, és átvált az általam kedvelt gyümölcsökbe. Ez az illat szokatlan tőlem, mert én inkább a friss illatokat részesítem előnyben, de ezt nem bírtam otthagyni. Fiatalos, de kicsit mégis ravasz. Rajtam egész tartós, bár ez lehet annak tudható be, hogy a testápoló után egyből fújok magamra, és így tovább megtartja a bőr az illatot. (valahol olvastam, és működik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Finom édes illattal indul, majd átvált a gyümölcsös illat felé.

mikormi

2013. május 30.

Kedvenc nyári illat!!!Bohókás,édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 30.

Kedvenc nyári illat!!!Bohókás,édes.

nurich

2013. április 27.

Tény, hogy édeskés illata van illetve hogy nem tart sokáig a hatása. Egy óra múlva már csak ott éreztem ahova célirányosan fújtam. Ami nálam nem jött be, hogy nyáron viselve állandó jelleggel a méhekkel és társaikkal kellett küzdenem... Azért ez nem volt annyira felemelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

brfoo

2012. november 9.

Óóóóó én télen is szívesen viselem őket, mert visszahozzák a nyár vidámságát, frissességét. Intenzív, de nem erőszakos, tolakodó illat, fiatalos és üde. Egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)