Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tejszínhab, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ribizli, magnóla, mandarin, írisz, feketeribizli, tubarózsa, őszibarack, nőszirom, jácint, szantál, vanília, rózsafa, ámbra

Escada Sentiment EDT
Ár: 2900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, doboz nélküli , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Luiselotte

2017. március 21.

Van benne valami szúrós kellemetlen mellékzönge ami miatt nem tudtam hordani.
Levegőbe vagy blatterra permetezve isteni könnyed virágillat ami napokig áradt a pénztárcámba dugott papírcsíkról.
Még a csuklómon finom volt első szippantásra , de miután megvettem és egész nap hordtam kialakult az a karcos valami ami miatt nem illik a bőrömhöz.
Az illat 5 csillag de mivel nekem nem jó ezért 4- et kap.
Tavaszra jó választás, aki nem akar cukorka illatú lenni , hanem valami friss virágosat szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Van benne valami szúrós kellemetlen mellékzönge ami miatt nem tudtam hordani.
Az illat 5 csillag de mivel nekem nem jó ezért 4- et kap.

szilviakiralyno

2017. március 12.

A valaha volt egyetlen Escada illatom, amit birtokoltam, évekkel ezelőtt, nem is tudom gyártják-e még. Akkor valamikor régen kedveltem, tetszett, egy üveggel elfújkáltam, de soha nem jutott eszembe újravenni, vagy új Escada illatokat kipróbálni, megvallom, ezen ez egyen kívül nem is ismerek egyet sem. Ő egy valóban kis érzelmes illat volt, és felidézett bennem valami gyermekkori élményt, amitől furcsán szabadnak, vagy inkább felszabadultnak éreztem magam. Gyümis-virágos, ami nem volt az igazi stílusom akkor sem, de őt végülis eltalálták. Talán még az üvegét is őrzöm valahol, ami szív és nyíl szimbólum. :) Aranyos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

adrica

2016. március 30.

Nekem ennek az illatnak az utánzata volt meg Purple Hearts néven. Most raktam fel és megválnék tőle. Egyébként tetszett az illat, de nekem túl édes, vagy rózsaszín volt, így valahogy nem fogyott. És nagy az üvege, ezért sem fogyott, mert 100 ml-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 23.

TimiK-nak köszönhetően újra a birtokomban ez a kis édes-virágos illat! :) Régebben volt nekem meg ez a parfüm, és nagyon jó nosztalgiázni vele újra, még mindig nagyon finom rajtam és nekem. :) Nagyon tartós, finom, nőies! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Szilviaa

2013. november 12.

Szerintem az Escadanak ez és a Magnetism-je az, ami jónak mondható, ebből volt néhány üveggel nekem..a többivel nagyon elmentek a bulizós fiatal csajszikák szupcsi meg kircsi világa felé már.

Parfümériában dolgoztam egy ideig, és lehet innen az előítélet egyébként...:)
Ez azért ötös, még ha nem is csillagos. De már ez sem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Parfümériában dolgoztam egy ideig, és lehet innen az előítélet egyébként...:)
Ez azért ötös, még ha nem is csillagos. De már ez sem az én világom.

Barack

2013. augusztus 25.

Én minden escada parfümben érzek egy szúrós mellékillatot, ami nagyon zavar, és ez alól ez sem kivétel. Olyan illata van, mint gyerekkoromban a szagos babának. Nagyon nem tetszik, nem is tartós, teljes pénzkidobás volt részemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

TimiK

2013. április 30.

Nagyon finom illata van, valamelyik szülinapomra kaptam én is. Szinte a teljes üveg megvan még, mert egy kicsit túl édeskés nekem, így ritkán használom.
Az illata sokáig megmarad, abszolút csajos parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Az illata sokáig megmarad, abszolút csajos parfüm :)

Eperhabbal

2012. december 20.

Szeretek kipróbálni új dolgokat, de az igazán nagy kedvencekhez ragaszkodom...ilyen ez a parfűm is!! Rendszeresen újravásárolom, nappalra használom. Imádom és imádják rajtam:o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Miliana

2012. április 6.

Kb az első komolyabb parfümöm volt, édesapámtól, vagy 9-10 évvel ezelőtt:)) nagyon szerettem. Ismerősök szerint ibolyan illatom volt tőle, pedig ahogy olvasom, olyan összetevőt nem is tartalmaz:)) Az üvegét ennek az egynek azóta is megőriztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Tejszínhab

2012. február 6.

Imádom. Egyszer születésnapomra kaptam, mivel máskor is csak Escadát használtam. Eleinte csak különleges alkalmakra tartogattam, de aztán nem bírtam tovább és a hétköznapokra is használtam. Megérte! Szerencsére, amikor kifogyott, már kaptam egy nagy üvegeset! Nagyon finom parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, CI 26100
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Szintetikus színező anyag. (Lila)