Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2015. május 4.

Szárazon és nedvesen is használható.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

cioccolata

2015. július 13.

Ez egy kritikán aluli sz*r volt.... Hála az égnek, hogy kivonták már. Iszonyatosan porzó hatást kelt, még kis mennyiségben is.. nem tudom hova gondoltak Essence-ék, mikor ezt piacra dobták. "bónuszként" nekem még az arcomat is kicsípte minden használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

iamanita

2014. március 13.

Évekkel ezelőtt vettem és nagyon megvagyok vele elégedve. Tökéletesen mattít és nem szárít. Vizezve annyira nem lehet jól eloszlatni és a fedése sem a legjobb, de púderként fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

csevelin96

2014. március 2.

Most vettem akciósan és elégedett vagyok vele, jó vétel volt. Csak púdernek használom és az átfénylett részeket nagyon szépen mattítja, ennyi pénzt bőven megért!:)

Update: Nem épp táskába való darab, ugyanis nekem letört a teteje és a tükör is kiesett..ettől függetlenül a púder jó, de a csomagolás gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

dorkaww

2014. január 31.

Leértékeléskor vettem a Müllerben 300 Ft-ért, nos hát nem mondanám olyan hűde jó terméknek persze hűde rossznak se olyan semleges, mindenesetre a 300 Ft-t bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

almarek

2014. január 18.

Én is 350 Ft-ért vettem, és sajnálom, hogy csak egy darabot. Nagyon jól fed, az én zsíros bőrömet szépen mattítja. A színt is sikerült eltalálnom, tökéletesen passzol. Főleg szárazon használom, de vizesen is próbáltam már, úgy sem rossz. A dobozban van tükör, és egy szivacs is, mindkettő jól használható. A szivacstartó alja lukas, hogy ha vizesen használjuk, meg tudjon száradni a szivacs. Én e miatt csak otthon használom, táskába nem tenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

viktoriacsoke

2014. január 4.

350-ért vettem 2db-ot 1-et már elhasználtam nagyon tetszik, szeretem jó hogy tükör is van benne:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

mse02

2013. szeptember 5.

Elégedett vagyok vele, tökételesen bevált.
"10 soft beige" árnyalat ami nekem van.
Vízesen nem próbáltam, de szárazon jól müködik.
Egy probléma , hogy nekem a szivacs alatti részből pereg ki a por ezért én nem teszem bele a táskámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Elégedett vagyok vele, tökételesen bevált.
"10 soft beige" árnyalat ami nekem van.
Vízesen nem próbáltam, de szárazon jól müködik.

Natalka

2013. szeptember 2.

Én sem mertem még vizesen, alapozóként kipróbálni :)))
Napközbeni igazításra, az orromra tökéletes. Sokáig mattítja a fénylő részeket. Arra nagyon jól megfelel, h a táskámban hurcolásszam, és előkapjam, ha kell.
Óriási pluszpont a kis tükörért. Nem volt ez olyan rossz vétel 350 ft-ért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Én sem mertem még vizesen, alapozóként kipróbálni :)))
Óriási pluszpont a kis tükörért. Nem volt ez olyan rossz vétel 350 ft-ért ;)

masnis

2013. szeptember 2.

Alapozó fixálására vettem akciósan, ennyit tud, de önmagában nem fűznék hozzá túl nagy reményeket. Viszont a kistükör nagy pluszpont, ez egy tipikus táskába bedobod és mész termék. Amennyit kifizettem érte, annyit bőven megért, viszont teljes áron nem választottam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Vizsiildi

2013. augusztus 30.

Akciósan vettem meg 349 Ft-ért! Ennél már voltak 1000-szer jobb púdereim is! Tényleg csak az ára miatt esett rá a választásom, illetve a benne lévő kistükör miatt, de már nagyon megbántam! A 2-es, natural nude árnyalat van meg! Semmit nem ér! Színtelen! Napközben szoktam átfixálni vele az elkenődött alapozómat, de ennyi! Ön magában alapozóként ki sem mertem próbálni, feltételezem úgy még nagyobb borzalom! Biztosan nem fogom újravásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.