Essence

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szandika0201, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   1,2 ml

Hosszantartó, vízálló és magasan pigmentált. Minden aminek egy szemhéjtusnak lennie kell. Az extra lágy ecsetével pillanatok alatt tökéletes vonal húzható, mely akár 24 órán át tart.

tric

2021. október 3.

Nagyon béna vagyok sminkelésben, most tanulom. Életem legjobb vétele volt ez a tus. Használtam már sokfélét, mindig elment a kedvem a cicaszemtől mert nagyon nehezen lehetett dolgozni a tussal, ez viszont egy álom. Kellően vékony, de tud vastag vonalat is ha akarom, könnyű iránytani és a szempilláimhoz beszínezni vele. Szóval nem ilyen gagyi fénylő, darabos, összevissza vonal a végeredmény. És egyáltalán nem kenődik, folyik, lemosni könnyű. Hát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Molang98

2021. március 25.

Ez egy klassz tus. Több filceset is próbáltam már, mert azzal tudok leginkább dolgozni és mindegyik beszáradt vagy kiszöszösödött egy idő után. Ez meg van kb fél éve és semmi baja. Intenzív színű, vékony hegyű, olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

rosaliestactics

2021. március 18.

Jesszusom. Én ilyen borzalmas tussal még nem találkoztam. Lehet, hogy pont egy hibás terméket hoztam el, nem tudom, de ez egy hatalmas nagy csalódás volt. Egyszerűen képtelenség vele vékony tusvonalat húzni. Egyrészt azért, mert ha csak óvatosan érintem vele a bőrfelületet, akkor nem jön belőle semmi, és amikor pedig kicsit rányomom, akkor meg már olyan vastagon érinti a tusvonalat a liner feje, hogy valami brutál vastag csíkot húz, ami egyébként szakaszosan kihagy, tehát darabos vonalat lehet vele csak húzni. Bárhogy próbáltam nem ment, vagy csak döcögősen. Én nem szeretem a vastag tusvonalat, a vékonyakat jobban csípen, de ezzel lehetetlen küldesének bizonyult szolíd vonalat alkotni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Dudoka77

2021. február 20.

Az Essence tekerős szemceruzájával nagyon elégedett vagyok, évekig csak kísérletképpen használtam más termékeket azon kívül. Amikor azonban megjelent a polcokon ez a szemhéjtus, úgy éreztem, muszáj kipróbálnom, noha ceruzához szokván a tusokat mindig is nehezebben kezeltem. A tusvonal meghúzása nagyobb kézügyességet igényel a ceruzahasználatnál, hiszen nehezebb korrigálni, nem lehet árnyalni, satírozni, ezért rendkívül biztos kéz és pontos vonalhúzás kell a tökéletes eredményhez. Ez a tus a legjobb kialakítással rendelkezik ahhoz, hogy megkönnyítse ezt a nem éppen egyszerű műveletet, hiszen a tökéletes hosszal és vékonysággal rendelkező ecset ugyan lágy, mégis pontosan vezethető, nem csuklik kezelhetetlenül, ide-oda kitérve és maszatolva. Ügyes, stabil kézzel gyönyörű ívet lehet vele rajzolni. A tartósságára szintén nem lehet panasz, szépen megtartja az intenzív, fekete színét a nap végéig, ugyanakkor sminklemosóval könnyen eltávolítható. Nem csípi, nem irritálja, nem ráncolja a szemhéjat és nem is pereg. Ha tus, akkor ez számomra verhetetlen, ár érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

tamara428

2021. január 28.

Nagyon szép fekete és egyáltalán nem kenődik, pedig rejtett, zsírosodó szemhéjam van. Este könnyedén le tudom mosni (konkrétan melegvizes mikroszálas kendővel is le tudtam szedni). Nagyon jól kézreáll és könnyű vele dolgozni. Nekem akkor sem száradt ki a hegye, mikor véletlenül fejjel felfelé tettem vissza sminktartómba. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 21.

Nagyon jó ez a "filces"kiszerelés.Viszonylag könnyű vele dolgozni,számomra elég precíz is,mellesleg egy csoda,hogy ilyen szép fekete és nem szürke ,mint a legtöbb hasonló árkategóriás tus.Hatalmas pont azért,mert a rejtett szemhéjamon sem maszatolódott.Viszont elég hamar kiszáradt,csak emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 21.

cherry19

2020. december 18.

Lehet én fogtam ki rossz darabot, de ez a tus is csalódás volt nekem sajnos.
Itteni vélemények miatt nagy reményekkel vettem le a polcról s hoztam haza, de alig akart fogni, ha megráztam buborékozott és pacsákat hagyott a szememnél. Maga a festék sem volt valami pigmentált, mindig két rétegben kellett felkennem, hogy teljesen fedjen..és emiatt pár óra alatt a nagyja le is morzsálódott. Ha nem pergett le, akkor megfakult kb. 5 óra alatt.
Ami nagyon idegesített, hogy olyan 3 használat után nem "telt meg" a hegye festékkel és csak az oldalával lehetett rajzolni, ami persze végképp nem alkalmas filigrán vonalak kreálására. Hogy a hegye bökős az már a legkisebb baj..
Az utolsó szöget az verte be a koporsójába, hogy amikor legutóbb használni akartam és megráztam picit elkezdett folyni mindenfele: ujjaimra, nadrágomra, asztalra...hát köszi nem azért veszek tust, hogy utána fél délután súroljam a következményeket.
Érdekesmód ami megmaradt estére azt nehezen szedte le olajos lemosóm.
Az ára nem volt túl vészes és persze simán lehet, hogy ez az egy darab volt ilyen szerencsétlenül gagyi, de legalább szép matt, így ez most 2*....viszont a sorozatos csalódások miatt azt hiszem egy időre leteszek a folyékony tusokról, inkább kipróbálok egy gelt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Lehet én fogtam ki rossz darabot, de ez a tus is csalódás volt nekem sajnos.
Érdekesmód ami megmaradt estére azt nehezen szedte le olajos lemosóm.

misshkitty701

2020. november 10.

Nagyon szuper ez a tus. Évek óta csak gél állagú tust használtam, de erre megéri váltani, annyira könnyű a használata, szép egyenes vonalat lehet vele húzni (még szemzugba is sikerült). Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Otter

2020. október 10.

Egy drogériában akadtam rá, furcsálltam, hogy egy az egyben ugyanaz a külalakja és ecsete, mint a Mayballine terméknek, csak 1000 Ft-tal olcsóbb volt. :D Ezért ezt vásároltam meg. Egyáltalán nem bántam meg. Az egyik legjobb szemhéjtus, amit eddig használtam, gyönyörű fekete, precíz, vékony vonalat lehet vele húzni és egész nap tart, nem mosódik el, nem kopik le. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

sztike

2020. augusztus 24.

Még májusban vettem az elsőt, ma érett meg a cserére, pedig kb. napi szinten használtam. Előtte próbáltam L'Orealt, Max Factort, de üti mindkettőt. Szénfekete, elsőre egyenletes, vékony vonalat lehet vele húzni, ami valóban kitart nap végéig. Nap végén kék Garnier sminklemosóval könnyen lemosható, a szememet sem irritálja. Nekem pont az tetszik benne, hogy elég merev a vége, nem szeretem, ha nyeklik-nyaklik, nekem így sokkal precízebbre sikerül a végeredmény. Kupakkal lefelé tároltam, sosem volt gondom a szín intenzitásával, nem kellett rázogatni ahhoz, hogy egyenletesen fogjon. A tus hegye szép vékony, nagyon könnyű beilleszteni a szempillatőbe, szerintem ilyen könnyen még egyik korábbi tussal sem boldogultam. Már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.