Essence

Ár:   780 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: bodnar.nicky, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Testápolók

Kókusz olajjal hidratálja a kezeket.

bednem

2015. május 10.

Kaptam és gyorsan tovább is adtam fiatalabb rokonnak ezt is. Határozott illatú, menő grafikus flakon itt is, de max. ennyi ami jót írhatok. Nem éreztem, hogy hidratál, ragad. Fiatalabbaknak ideális lehet, nekem már több kell. Gondolom ez a termék lett a kiwis kézkrém utódja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

viktórija

2014. március 13.

Ragadós és lassan szívódik be. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Ragadós és lassan szívódik be. Többet vártam tőle.

Oraculum

2014. február 10.

Szerettem, finom illat és jó ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Szerettem, finom illat és jó ár.

Jelizz

2012. november 30.

Fííííí romlott okádék kókusz szaga van -.- zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

Fííííí romlott okádék kókusz szaga van -.- zsíros

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.