Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2012. június 27.

Kiszerelés:   1,2 g

Kétvégű szemceruza.

HDorina

2019. február 16.

Emlékszem még anyukám vette tinikoromban. Olvastuk valahol a neten, hogy a fehér szemceruzától nagyobbnak tűnik a szem. Ez így igaz is volt. A szemzugban használtam. Egy baj volt a ceruzával, hogy lehetetlen normálisan kihegyezni. Amint sikerült már tört is le a hegye, emiatt viszont használhatatlanná vált. Pedig hűtőbe is betettük, hátha nem lesz olyan puha a ceruza és nem törik le könnyen, de ez sem segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

lilibeck

2016. július 8.

Fekete, fehér. Annyit ér amennyi az ára :D Nem túl tartós, nem túl erős. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Tunderviragos

2015. július 13.

11 blue&me, 10 sweet& heart van meg, az elsőből 3 dbom van, mert a kék színt többször hasznàlom. Estere kicsit halványabb lesz, de nekem ugyis tetszik, mert akkor még szolidabb a sminkem. Szeretem jó kis ceruzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

galberki.reka

2015. július 12.

Nekem a 13 Pepper&Mint árnyalat van meg,és imádom.Mindkét szín passzol a szemeimhez.'Tus'ként szoktam felvinni a felső szempilláim tövéhez.Egész nap kitart,nem maszatolódik,nem kopik.Szuper kis termék,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

IgazZsuzsi

2015. május 26.

A 11 blue&me árnyalat van meg. Azt hittem, hogy az enyémmel van gond, hogy nem tudom faragni, de olvastam itt, hogy ez gyakori probléma. Maszatol, alig van színe. Alapnak sem jó, kopik.Talán négyszer használtam mióta megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

AmethystGhost

2014. november 7.

A 14-es toffee & sweets van meg, én szemöldökceruzának használom. Kicsit zavar, hogy a sötétebbik szín elég könnyen maszatolódik, úgyhogy inkább a világosabbat használom, vagy a kettőt egymásra :D

Update: elegem lett belőle, beszereztem helyette egy Catrice szemöldökceruzát. Sajnálom, mert a világosabb barna árnyalatát nagyon szerettem, szerintem tökéletes szín a vörösesbarna hajamhoz, de ez az egyetlen pozitívuma. A legnagyobb gond, hogy egyáltalán nem lehet faragni, a faragó egyszerűen megakad benne, és ha nagy erőfeszítések árán sikerül is elfordítanom a faragóban, az "kitép" belőle egy nagy darab fát O.o Ha véletlenül elő tudok varázsolni némi hegyet, az sem lesz soha elég hegyes, szóval nagy kihívás vele dolgozni. Úgy emlékszem, az előző darabommal is voltak faragási gondok, de nem ekkora :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Audrey80

2014. augusztus 10.

Túl puha a barna verzió és el is mászik. Nagyon ki sem szabad hegyezni, mert mállik is meg törik is. Egynek jó, szerencsére leárazva vettem, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

emma69

2014. május 13.

Nekem fekete fehérben van meg, nagyon olcsó volt, és most már értem miért, igazság szerint eléggé kihasználtam főleg a fekete részét, de nem soká bírta, gyorsan lefolyik, és eléggé halovány is,persz ez csak akkor lett nagyon kimagasló mikor megkaptam az új jobb minőségű szemcerkám, akkor ki is dobtam ezt, all in all nem ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

joouyee

2014. április 13.

Nekem tetszik, bár az új színek kevésbé tartósak, de szépek és mutatósak. Könnyű a felvitelük és nálam fél napot kibírnak még ők is :) A régebbieknek tökéletes volt a tartóssága, lehet módosítottak valamit az összetevőkön...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

grosesaxl

2014. március 20.

Fekete-fehérem van ilyenből. Hát-hát. A fehérrel nincs gond, tök szupi. A fekete sem rossz,de nem fog valami erősen,mert eléggé kemény. Használom néha, egyszerű nappali sminkhez. De a fekete hibáját nagyjából ellensúlyozza a fehér, így 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.