Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. május 27.

A 2 az 1-ben szempillaspirál két különböző nyílásának köszönhetően kiválasztható, mennyi festéket szeretnénk felvinni a pillákra, és annyi kerül az ecsetre is.
Look 1: természetes pillák
Look 2: extra dús hatás

Jenniii92

2015. február 21.

Nem ér semmit. Nem is dúsít, nem is hosszabbít meg festék is alig van benne, szinte semmi. Ráadásul semmi különbség nincs az 1-es és a 2-es között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

gittus24

2014. július 10.

Nekem bevált. Szép dús, hosszú szempillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 10.

Nekem bevált. Szép dús, hosszú szempillákat csinál.

szabonikolett120

2014. július 1.

Régebben volt meg nekem ez a spirál.Egy darabig jó is volt,de aztán mintha beszáradt volna vagy nem is tudom.Össze csomósította a pilláimat,hamar lepergett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Evelyyn

2014. február 26.

Ez 1 hétig annyira szép pillákat csinált, aztán nem tudom mi történt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Ez 1 hétig annyira szép pillákat csinált, aztán nem tudom mi történt vele.

Oraculum

2014. február 10.

Semmi különbséget nem láttam a két alkalmazás között, ettől függetlenül jó használni, jó minőségű, szimpla spirál.
Nem venném újra, mert ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nem venném újra, mert ennyit nem ér.

PAncsi79

2014. január 7.

Ez volt az első szempillaspirálom, emiatt nem is vettem többé egy spirált sem az Essencetől.
Szerintem katasztrofális. Szinte semmit nem csinált a pilláimmal, semmi különbséget nem láttam a két Look között. Ami persze nem is csoda, hisz ugyanazt a spirált és festéket használta az ember kétszer ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Danaa†

2013. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, nekem bevált, szép, dús szempillákat csinál.:) Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

ct

2013. szeptember 2.

Kifutó áron megérte, egyébként eredeti áron nem venném meg.A csomagolás vidám, fiatalos, talán kicsit túl duci, a minimál kefe valóban egyszerűbb pillákat csinál, inkább csak színezi azokat, a feltűnőbb kefe picit hajlamos csomósítani, ügyesnek kell vele lenni, ha az vagy,akkor szép a végeredmény. Csak az ára miatt 4 csillag, ha eredeti áron vettem volna meg, akkor 3 járna neki.
Update: most már többször is használtam és kifutó áron sem érte meg, nem volt ez sok pénz, de a semmiért meg ami nem jó, mégis az. A Look 1 fabatkát sem ér, semmit sem csinál konkrétan, talán először színezett, most már azt sem.A Look 2 meg egyáltalán nem göndörít, nem emel meg, csak csomósít, de azt eléggé.Úgyhogy mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Cintii

2013. augusztus 19.

Nevetséges áron 350 Ft ért vettem meg.A look 1 része tényleg szépen (de visszafogottan) emeli ki a pillákat a look2 pedig brutális műszempilla hatást kölcsönöz.Reggeli rutinom része.Bár kicsit büdös és hajlamos néha csomosítani a look2,de azért nagyon szeretem 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

lalola

2013. augusztus 8.

Régen vettem, de arra emlékszem hogy eleinte könnyű volt vele bánni és szép pillákat lehetett vele csinálni. De nekem pár hónap elteltével kezdett becsomósodni és már nem mutatott jól a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.