Essence

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2020. február 26.

2018-as májusi-júniusi limitált kiadás

6 tökéletesen összehangolt, bronzos árnyalat, fémes hatással és erős pigmentáltsággal.

arcoiris

2019. április 30.

Szeretem ezt a palettát- igazi nyári szín- konkértan egy nyaralásra vettem :) Nekem nem hiányzik belőle a matt, eljátszadozom a bronzos csillogó színekkel ha kicsit barnább vagyok- na igen, akkor működik igazán. Úgyhogy lassan megint jön az ő ideje! :) Tartóssága azért csak a szokásos essence minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

dodett

2019. március 29.

Kicsit porzik és ecsettel felvíve nem olyan pigmentált, viszont ujjal egész jó. Egy hétköznapi, visszafogottabb sminkhez pont jó ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Yvette89

2018. november 1.

Gyönyörű paletta, szuper pigmentált színek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Gyönyörű paletta, szuper pigmentált színek

Lanie

2018. november 1.

Nem értek egyet CeCeDrake véleményével de bizonyára köze van ennek ahhoz is, hogy mindenkinek más minőségű bőre van és máshogy reagálnak rá a sminktermékek is. Az a helyzet, hogy valóban van sok hasonló típusú termék, szóval ha van már valakinek hasonló tényleg nem érdemes dobni érte. Viszont én nem vagyok nagy földszín fan, inkább a Jeffree Star vonalon mozogva, brutálisabb, élénkebb színekhez vagyok szokva, de még így is azt kell, hogy mondjam, nem rossz. Számomra elég pigmentáltak, könnyű dolgozni vele, pikk-pakk felviszem a szemhéjamra olyan napokon amikor (sajnos) muszáj visszafogottabb lenni. Szóval azt kell mondanom, ez a hétköznapi palettám amikor "átlagos lány" üzemmódban kell működnöm és nekem tökéletesen beválik.

nocika113

2018. augusztus 31.

Tegnap 14orat kibirt, csak egy korrektorral. Nem egy folyekony szemhejpuder csillogasu, de mindennapokra tobb mint tokeletes valasztas. Viszont ha valakinek van mar hasonlo jellegu palettaja, nem gondolom hogy mindent dobnia kellene erte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Anheszenamon

2018. augusztus 17.

Barátnőmtől kaptam ezt a kis palettát. Meglepve olvasom az előző véleményt mert nekem teljesen más tapasztalataim vannak vele. Én Milani szemhéjbàzist hasznàlok minden szemhéjpúder alá, mèg a high end palettákat sem használom enélkül. Itt az Essence paletta esetében én a színt ujjal viszem fel a mozgó szemhéjra, majd veszek egy matt színt és egy blending ecsettel elsatírozom a széleket és mèlyítem a sminket. Apropó, matt szín! Ez az egy ami hiányzik ebből a kis palettából de emiatt nem vonok le csillagot. Az àràt teljesen megéri, hétköznapokra tökéletes és alappal estig fent maradnak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

CeCeDrake

2018. július 28.

Azt olvastam róla, hogy jó, hogy nagyon jó minőségű.
Megvettem, mert a színek tetszettek. A csomagolás cuki.

Inglot alap - ami nem gagyi - az sem segített rajtuk, meg az ecsetek sem (KAP), amivel felvittem.

3x próbálkoztam vele, de új gazdát kerestem neki. Potyog, hullik, porzik, nem elég pigmentált, fémes hatást meg hagyjuk, amire eléred, arra olyan vastag festék réteget viszel fel...áhhhh Essence, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Azt olvastam róla, hogy jó, hogy nagyon jó minőségű.
Megvettem, mert a színek tetszettek. A csomagolás cuki.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).