Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: bettv, az összetevőket feltöltötte: a.muse.d, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Matt hatást biztosít a sima és a selymesen puha arcbőrért. A hosszantartó formula akár 12 órán át tart, és az olaj mentes textúrának köszönhetően nem tömíti el a pórusokat.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lettihu98

2019. január 9.

Szeretem használni amikor jól hidratált a böröm, de amikor egy kicsit is száraz csak távolról szép, közelről nagyon látszodik a sok kis bördarabka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Polgarz

2018. január 1.

Én is a leárazáson vettem még anno, nyáron nagyon sokat használtam és szerettem. Gyenge-közepes fedése van, ami a nyári késő estékre nekem pont megfelelt. Sajnos egy idő után átfénylett és sokszor éreztem úgy, hogy ragacsos marad az arcomon, de púderrel kompenzálható volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

kdorci

2017. július 26.

Akkor vettem meg mikor nagy akcióban volt, talán 400 Ft volt. Gondoltam azért csak lesz valamennyi fedése, eddig voltak essence alapozóim, azok jól szuperáltak, de igazán nagyon semmi...olyan mint egy színezett hidratáló csak hidratáló nélkül. Valamire csak el fogom használni, de szerintem sokat nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

nemethdiana

2017. július 5.

Kezdetben szerettem, meg az illata is finom volt. De rakellett jonnom, hogy meg a legvilagosabb arnyalat is tul narancssarga nekem es nem tud illestkedni az arcboromhoz. Hiaba fixalom nem tartos es nagyon csunyan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Krisztinaia

2017. április 26.

Az árnyalat amit találtam a 15 matt cameo, ami gondolom a 2. lehet a sötétek irányába növekvő skálán.
Mindig a legvilágosabb alapozókat szoktam venni, de azt kell hogy mondjam, még egész természetesen fest rajtam..
Nem igazán tudok barnulni nyáron sem, de mivel mattít, és nem akarok nyáron a világos bőrömmel és fényvisszaveréssel balesetet okozni, így tökéletes lesz.

Alapvetően tinikoromban hol szerettem az Essence alapozókat, hol gyűlöltem. Ezt újravenném, bár világosabb árnyalatban.
Viszont kifutó termék. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Viszont kifutó termék. :(

PSophiee

2017. február 25.

Leértékelve vettem 1 euróért, és másnap már szaladtam is vissza a Müllerbe, hogy vegyek még belőle. Ezt az árat tökéletes megérte, de nem kérdés, hogy teljes áron is meg venném, bár biztos, hogy kifutó termék volt sajnos. :) Tartós, jó fedése, és nem fényesedik át, könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Flower1008

2017. január 25.

Fedése közepes, igaz árához képest nagyon is jól fed szerintem. Annyi volt vele a problémám, hogy hiába hidratáltam alá, kicsit kiemelte a szárazabb részeket. De nyilván nem egy száraz bőrre való alapozó, úgyhogy ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Kakao

2017. január 3.

Fedése közepes! Jól mattít, állaga tökéletes! Eldolgozni könnyü... nálam 2-3 órát bírt ki (talán 4-et) ára jó!🌟🌟🌟🌟
(Még szerintem gyártják mert én találkoztam vele Rossmannban)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

(Még szerintem gyártják mert én találkoztam vele Rossmannban)

fbeauty

2016. december 31.

Az állaga jó,nem túl folyékony viszont a fedése nem a legjobb és 1-2 óra után már le is jön az arcomról. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

cyporka

2016. december 9.

Körülbelül 2 éve használom, imádom, hogy nem fénylik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Körülbelül 2 éve használom, imádom, hogy nem fénylik.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.