Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 10.

Selymes hatású, átlátszó befejező púder. Csökkenti a pórusok látható méretét, hosszantartóan selymes és matt hatást biztosít a bőrnek.

Panni21

2020. december 24.

Valóban selymes hatású, szép, nem poros végeredményt biztosít, fixáló sprayvel valamennyire tartós is. Nem porzik annyira mint az átlátszó illetve a banános változat, és teljesen láthatatlan, nagyon szépen beleolvad a bőrbe. Tetszik a bájos rózsaszín árnyalata a kompaktban.
Inkább a porpúdereket részesítem előnyben, de ez egy nagyon jó kis púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

Inkább a porpúdereket részesítem előnyben, de ez egy nagyon jó kis púder.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Szilikonok: Dimethicone