Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Dyana91

2021. március 3.

Évekkel ezelőtt sokàig ez volt a kedvenc spirálom. Nem voltak nagy elvárásaim vele, szépen ívelt, intenzív pillákat eredményezett, ami viszonylag egész nap kitartott. Ár-érték arányban tökéletes! Ma már nem venném meg a paraffin tartalma miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Mia0602

2021. január 8.

December 8.
Nagyon jó állagú a festéke, a spirál pont a megfelelő mennyiséget veszi fel. Kényelmes a használata, jól kézreáll nem kenődik össze-vissza.
Rövid, egyenes pilláimat minimálisan megemeli, de nem dúsít és nem is hosszabbít. De a legnagyobb problémám, hogy iszonyatosan pereg.

December 26.
A márka Lash & Brow gel mascara-ját használva alapként megszűnt a pergés.

2021. Január. 08.

Reggel eltekertem a boltba és mivel elég csípős volt az idő (-1°C) könnyezett a szemem. Menet közben felitattam a könnycseppeket a kesztyümmel, de hazaérve azt tapasztaltam, hogy a szempillámon nyoma sincs a spirálnak. De a szemem körül fekete pacák tarkították a sminkem. Szóval nekem ez mínuszokban biztos nem fog működni. (A feketét használom, a zöld gondolom vízálló)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 8.

December 8.

December 26.
A márka Lash & Brow gel mascara-ját használva alapként megszűnt a pergés.

2021. Január. 08.

crazy724

2020. december 22.

Pénzkidobás. Minden alkalommal megfogadom, hogy essence terméket többet soha, aztán évi egyszer csak bedőlök neki, és marhára bosszant, mert hiába olcsó, akkor is pénzkidobás volt. Mostanában sokat könnyezik a szemem + a maszk miatt a pára a szempilláimon csapódik le, olcsó és hatékony megoldást kerestem. Rá esett a választás. Sajnos. A vízálló változatot vettem meg, de minek? Tényleg csak egy dolgot vártam tőle: hogy vízálló legyen. Nem az. Fél óra múlva panda voltam. Amúgy tudnám szeretni, mert tök jó a keféje, kicsi, pont elérek a szemzugban megbujó pillákhoz, szép fekete a festék, egész szépen hosszítja a pillákat, nem csomósodik, szóval alapvetően nem lenne vele gond, ha tényleg tartaná, ami ígér, a vízállóságát. Csalódás. És ismét megfogadom, hogy essence terméket többé nem veszek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

narancsdzsem

2020. december 15.

A klasszikus hiba: 5 csillag alatti terméket nem veszünk - kivéve, ha kedvenc YouTube rajong erte.
Hat, az első felkenés után 1 órával szó szerint lefolyt (!) az egész az arcomra! Nem maszat, meg perges... Lefolyt. Éreztem valami nedveset, hát a festék volt az, egy adagban. Eszem megall.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

fks_viktoria

2020. október 26.

Kegyetlen.
Számomra semmit nem tett a pilláimmal..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Kegyetlen.
Számomra semmit nem tett a pilláimmal..

RowenaC

2020. július 28.

Hát, ár-érték arányban nagyon jó, viszont annyira nekem nem volt tartós, hamar nem látszódott belőle semmi. Viszont ettől még egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Zuri001

2020. május 21.

Nemrossz kis spirál, ár-érték arányban egyenesen szuper! Viszont túl nagy teljesítményt nem szabad várni tőle, mert teljesen átlagos kis hétköznapi eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Ryo19

2020. február 23.

Nekem ő a tökéletes szempillaspirál. Alapból hosszabbak a szempilláim, ez szépen hosszabbítja és dúsítja. Sokszor megkérdezték, hogy műszempillám van-e. Olcsó és jó, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

lau0658

2019. december 15.

Szerintem az egyik legolcsóbb (ha nem a legolcsóbb) drogériás szempillaspirál és szerintem nem tud sokkal kevesebbet mint egy több ezer forintos más márkájú darab. Könnyen lehet vele dolgozni, nem potyog le, nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

superultra

2019. szeptember 23.

Alapból is nagyon hosszú pilláim vannak, így inkább a dúsításra megyek, de ezt sajnos nem hozta. Teljesen átlagos spirál, az árához képest meg egyenesen jó. Elhasználom, de nem veszem újra, nem "nekem való".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0