Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Dorcsa

2011. október 10.

Ez volt az első essence-s spirálom, de akkora csalódás volt, hogy azóta se vettem ebből a márkából. Nekem nem száradt meg, nem dúsított, nem hosszabbított, semmi változást nem láttam a pilláimon. Nekem a fekete volt egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

idusmidus

2011. szeptember 15.

Nekem is lila színben van, de sokszor kell átmenni a pillákon, hogy látszódjon is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

viki2466

2011. július 19.

Egyáltalán nem nagy szám szerintem, épphogy "ad" pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 19.

Egyáltalán nem nagy szám szerintem, épphogy "ad" pillákat.

szalaijudit92

2011. június 25.

Nekem lilában van,gyönyörű színe van,és tényleg óriási pillákat csinál.
Egyszer akartam vele suliba menni,de 10 perc bringázás után pandamaci lettem. :) minden szemem alatt volt. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 25.

Nekem lilában van,gyönyörű színe van,és tényleg óriási pillákat csinál.

csillag1219

2011. június 25.

Anyukámnak van meg, kipróbáltam, és borzalmas lett a végeredmény. Összeragasztotta a pillákat. Én azt ajánlom, hogy dobjon hozzá az ember lánya még egy 100-ast és vegye meg a Multi Actiont, mert az tényleg egy kíváló szempillaspirál az Essence-től olcsó áron.

bogyo28

2011. június 17.

Ez egy tökéletes spirál a hétköznapokra. Nekem a zöld árnyalat van meg, de a pillákon inkább szürkés-barnás khakinek néz ki, így természetes hatást kölcsönöz. A keféje egyszerű, de meglepő módon szép pillákat eredményez. Az állaga nem túl sűrű, így több réteg után sem csomósodik. Suliban pont jó, nagyon szeretem. Szerintem beszerzek egy feketét is a bulikra, hiszen nagyon olcsó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0