Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
radnaay

2017. február 4.

Én már háromszor vettem és még fogok is szerintem,mert nagyon jó.Természetes és hosszú pillákat csinál.Én suliba hordom már lassan egy éve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

vandanikoletta

2017. január 8.

Nagyon szerettem. Újravenném, és lehet fogom is. Hosszú pillákat csinál és nagyon természetes marad a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

fuufanni

2016. december 2.

Nekem ebből a barna van meg, nagyon természetes sminkhez kellemes a hatása, nem túl barna, inkább olyan mintha csak átfésülnéd a pilláidat. Jó választás fiataloknak sulisminkhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Orsivagyok

2016. október 12.

Szép hosszú pillákat csinál. Jó áron! (szürketubus)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Szép hosszú pillákat csinál. Jó áron! (szürketubus)

DianaS

2016. április 25.

Elégedett vagyok vele, nem is vártam tőle sokat, természetes hatású, pont megfelelő a kefe mérete, kényelmes felvitel, átlagosan teszi a dolgát. A mindennapokra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

Boombapple

2016. április 6.

Igazából eléggé kétes a véleményem róla. Ha nagy szempillákat akarok, nagyon sok rétegben kell felvinnem, hogy látszódjon is valami. Nem jön belőle szinte semmi festék, és alig látszik meg a szempillámon, ha rákenem. Szóval, úgy igazán semmire sem jó, de ha valaki szolid sminket akar, akkor lehet, hogy beválik, de arra azért készülni kell, hogy nem fog látszódni semmi belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Mundow

2016. április 4.

Elmaszatolódik és lepereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Elmaszatolódik és lepereg.

Kamillavirag

2015. november 9.

Nagyon szerettem ezt a szempillaspirált nagyon kiemelte a szemeimet, mert hosszúak és íveltek lettek a szempilláim. Az egyetlen bajom vele az volt hogy nagyon hamar elfogyott vagy legalábbis kicsit beszáradt így kb egy hónap után már vehettem is újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

stenonis

2015. szeptember 3.

Nagyon jó kis spirál, hétköznapokra tökéletes, de már fellépősminkhez is használtam. Egy ideje sorra csalódok a csodaspirálokban, olyat akartam, ami keveset ígér, de azt be is tartja. Ez ilyen. Kicsit dúsít, kicsit hosszít, kicsit megemel, mindet megtesz, amit egy spiráltól elvárok, és tény, hogy műpillahatást nem kell tőle várni, de szerintem szép pillákat csinál, az én sminkjeimben megállja a helyét. Emellett tartós, de könnyen lemosható, viszont millire lehetne kicsit több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

lilabarsony

2015. augusztus 7.

A vízállót vettem meg tavaly nyáron, de amikor otthon kipróbáltam egy nagy strandolas előtt a csap alatt rajottem, hogy nem áll ellen a viznek tulsagosan /igazabol semennyire csak ez igy jol hangzott :D/.
Viszont télen a kezembe akadt és adtam neki egy próbát, mondom miért ne. Es elamultam! Tökéletes hetkoznali szempillakat csinalt nekem. Sokaig hasznaltam aztan atvaltottam egy-ket masikra de neha még mindig eloveszem ha valami tuti hétköznapi look-ot szeretnék.
4*- mert nem vízálló nekem, viszont egyebkent szuper kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

4*- mert nem vízálló nekem, viszont egyebkent szuper kis cucc.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0