Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Aryaa

2015. július 26.

Egyszerűen imádom! Pont annyi festéket vesz fel, amennyire szükség van, csodálatosan hosszabbít és dúsít. Volt már pár drágább spirálom is, de vígan veri őket. Ár-érték arányban nagyon megéri. Nyáron mondjuk nekem picit pereg, de még így is csak akkor, ha reggeltől estig talpon vagyok. Nagyon szeretem ezt a spirált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

ZsoZsi35

2015. június 10.

Mindennapi használatra szerintem tökéletes, ha nem kell drámai hatást elérnünk. Olcsó, szép fekete, sima- könnyen használható kefével. Sanszos, hogy újra veszem, mert több drágább társa mellett, mindig visszakanyarodok hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Clauril

2015. május 8.

Alsó pillákra kerestem valami is keféjű spirált, mivel ez akciós volt, gondoltam adok neki egy próbát.Azóta már újravettem. Felső pillákra kevés, de én nem szeretem túlhangsúlyozni az alsó pilláimat. Nem csomósodik, és nem pereg vagy kenődik, pedig nem a legtartósabb, úgyhogy nem tudom, hova tűnik. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

Nicolett022

2015. március 13.

Kicsit csomósítja a pilláimat, de ezen kívül egész jó. Hétköznapokra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 13.

Kicsit csomósítja a pilláimat, de ezen kívül egész jó. Hétköznapokra elég.

Ági0617

2015. január 14.

Szerintem nem rossz cucc, azt szeretem benne a legjobban, hogy nem csomósodnak tőle a szempilláim. Ezzel a kefével viszont elég nehéz festeni, állandóan összekenem magam vele, utána pedig nehéz lemosni, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

T_ami

2015. január 9.

Ez volt a legelső spirálom, akkor ne tudtam még mihez hasonlítani, de most már tudom. Szerintem nagyon jó spirál, csak egy problémám van vele , hogy a szára nagyon rövid. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 9.

victorika

2014. november 21.

Nem dobtam hanyatt magam tőle... elválaszt, de nem emel ki túlságosan, szóval nincs semmilyen "minden szem rád szegező" hatása :D

Fekete Szeder

2014. október 4.

Jó! Szép pillákat lehet vele elérni! Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

Jó! Szép pillákat lehet vele elérni! Szeretem.

Happiness28

2014. augusztus 30.

Nem rossz,de azért egy Lovely szempillaspirál többre képes ennél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Nem rossz,de azért egy Lovely szempillaspirál többre képes ennél

lillus9800

2014. augusztus 14.

Szép,természetes pillákat lehet vele elérni,de semmi extra.Hétköznapokra ideális.4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0