Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Fruzsi333

2014. július 2.

Imádom, minden megvan benne ami kell, göndörít, hosszabbít, dúsít, feketít. Nekem a nem vízálló változat van meg,de erősen gondolkozok a vízállón, mert nagyon olcsó és jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Marcsus

2014. június 7.

A soft black árnyalat van meg. Én nagyon szeretem, hatása kb olyan, mint az itt nagyon dícsért (és valóban nagyon jó) Lovely Curling Pump Up-é. Ez is olcsó, jó, hatásos, és kellemesen hangsúlyos pillákat lehet vele elérni. A keféje talán lehetne íveltebb (majdnem mindig összekenem magam vele a felvitelkor - kicsit béna vagyok), de ez nem róható fel hibaként ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

kissbebo

2014. május 9.

Olcsó és nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

Olcsó és nagyon jó!

1999

2014. március 5.

Én a 2. tubussal használom már, és szeretem. Szép feketék lesznek tőle a pilláim, és ez a nap végéig így is marad. Ár/érték arányban teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, viszont a keféje szerintem lehetne jobb is. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 5.

NBetti2000

2014. február 16.

Napi szinten használom. Tetszik mert szép pillakat csinál elválasztja őket viszont nagyon átlagos és nem lehet 2-3 rétegnél többet feltenni ami miatt alig látszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

OAdrienn

2013. december 23.

A barna volt meg, ami olyan kis átlagos spirál. Nem csinál különösen semmit, nem hosszabbít, nem dúsít és nem is ível, csak egy kis színt ad a pilláimnak, amitől mégis jobban néznek ki, mint nélküle. Csak hétvégenként használtam otthon vagy ha olyan helyre mentem, ahova nem akartam igazán kisminkelni magam. Kicsit összeszedettebb külsőt biztosított, de mégis abszolút természetes maradt. Olyan volt, mintha nem is lett volna kifestve a szempillám. Kár, hogy nem lehet kapni, biztos vennék még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

violetta95

2013. november 9.

örök kedvenc! legolcsóbb essence, de a legjobb is :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

örök kedvenc! legolcsóbb essence, de a legjobb is :3

Ohlin

2013. október 26.

Tegnap vettem, és rögtön ki is próbáltam. Reménykedtem a minőségében, és szerencsére nállam bejött..:d Szép, ívelt pilláim lettek és épp annyi festék van a kefén amennyi kell, se több se kevesebb.:) Viszonylag dúsabbnak tűntek a szempilláim, (2-3 réteg után). Nem csomósít, nem ragad, de tartós, az ára pedig abszolút barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 26.

csikosmatyas

2013. október 9.

Tinilányomnak több Essence terméke is van és igazi meglepetés volt ez a spirál, ár/érték arányban mindenképpen 5 csillagot érdemel, mert 3 számjeggyel is lekörözi sok 4 számjegyű társát. Ha nem lenne ennyire célirányosan tinis a csomagolása még talán magamnak is vennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

maja54

2013. augusztus 18.

Nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Nekem nem tetszik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0