Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Habcsók

2013. július 8.

1. szempillaspirálom volt, szörnyű csak feketébbé teszi a pillákat. Vékony réteget raktam fel ellenben lemosásnál egy csomó festék jött le :/ kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 8.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Jó kis spirál. Nekem bevált. Két rétegben szép hosszú, dús, ívelt pillákat csinál és az ára is rendben van. Szerettem a keféjét is, könnyen hozzá lehet férni vele minden szempillához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

mankablogja

2013. június 24.

Jó spirál,egyáltalán nem maszatolódik,több réteg felvitele sem okoz neki gondot,a helyén marad.Szép fekete a színe,különálló pillákat varázsol.Tényleg csak hosszit,a göndörítés,és a dúsítás nem az erőssége.Nekem jó,hogy kicsi a keféje,mert amúgy is hosszúak a pilláim,ezért könnyebb a kisebb kefével a tövekhez is odaférni.Nagyon könnyű lemosni,szinte csak vízzel is elég,bár azért nem kockáztatok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

lefteye

2013. május 21.

egynek jó, bár kicsit maszatolódik, de akinek amúgy is hosszú szép pillái vannak megfelel ennyi pénzért szerintem, nem ragadnak tőle össze meg más bajon nekem nincs vele, de alulra nem kenném fel már..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

gilmorelany

2013. május 1.

Nekem bejott,nagyon szepen hosszabbit,bar a dusitas nem az erossege,de az arat tekintve teljesen ok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

arybaba2

2013. április 6.

Anyukamnak ilyen van es meg nem panaszkodott.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Anyukamnak ilyen van es meg nem panaszkodott.:)

Fashionist

2013. március 30.

Olcsó húsnak, híg a leve. Nem minden esetben, de itt igen. Tényleg maszatolódik, nem göndörít, nem dúsít. Inkább összetapaszt, és a pilláim kicsivel feketébbek...a kefe is kicsi, bumfordi. Ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Tettix

2013. március 13.

Nekem is fekete van és sajna azt kell, hogy mondjam, nem ér semmit sem. Nem fed, nem dúsít, nem hosszabbít, és mivel nagyon lassan szárad, folyton összekeni a szemhéjamat is, és törölgethetem a már kész sminkről. Biztosan nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

micsodacicalany

2013. március 4.

Feketét használtam, de olyan volt, mint ha nem használtam volna. Se nem hosszabbított, se nem dúsított, csak sötétebb lett a szempillám egy kicsit. Végül az alsó szempillasorra kentem, majd meguntam, és kidobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

rekacsucsu98

2013. március 2.

nekem a feketéje van meg , egyáltalán nem csomósít csak hosszabb lesz a szempilla semmi extra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0