Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
zsenya

2013. február 19.

nem nagyon dúsít szegény, olyan semmi extra kategória. rajtam nem sokat segít, de a húgomon , akinek kétszer annyi szempillája van, mint nekem, jól áll:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Evibogyo13

2013. február 16.

Sztem egyáltalán nem dúsít csak hosszít. Nekem ez nem vált be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

Sztem egyáltalán nem dúsít csak hosszít. Nekem ez nem vált be :(

Xinezia

2013. február 8.

Az Essence szempillaspirálok közül messze ez a legjobb. Gyönyörű koromfekete, dús, ívelt és hosszú szempilláim lesznek tőle. Le vagyok nyűgözve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

toth.anett.mica

2013. január 28.

Amikor felkenem két rétegben (akkor mutat is valahogy), utána elkezd peregni a szemem alá. Mikor jobban megvizsgáltam úgy, hogy két ujjam között finoman végighúztam a pilláimat: fekete porban távozott róla. Szóval inkább kidobom, semmi értelme, hogy folyton pandamacit csináljon belőlem, ezt az egyet utálom a legjobban egy spirálban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

tátombák

2013. január 4.

jó sokszor át kell vele menni rajta, hogy valami hatása legyen. Tartós a festék, nem kenődik, és nem tapadnak össze a pilláim. 600 forint körül vettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Inez Silver

2013. január 1.

Nekem fekete van, jól szétválasztja a pillákat, nem csomósít, de nem is dúsít vagy hosszít különösebben. Alapozó spirálnak használom, miután felkentem még át kell mennem rajta egy másik spirállal hogy szép hosszú és dús pilláim legyenek.
Összességében ennyi pénzért nem olyan rossz, de legközelebb biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

kitkat.0810

2012. december 18.

ajándékba kaptam a feketét, hogy őszinte legyek nem fűztem túl nagy reményeket hozzá. elég unalmas 'ahogy a rajzfilmben ábrázolják' keféje van, a csomagolása sem egy hű ha.
Azért persze kipróbáltam, és nagyon meglepődtem, fantasztikus szempillákat csinál. hosszúak, dúsak és nagyon természetesek, egyáltalán nincs összeragadt pókláb hatás :D Én elsősorban azoknak ajánlom, akiknek természetesen is dúsabb pillái vannak, mert szerintem úgy tud szépen 'működni' a spirál.
Ja és ahogy egy előző véleményező írta, nekem is feltűnt, hogy idővel, ahogy kicsit szárad még jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

eracream

2012. december 5.

Nekem fekete van. Eleinte utáltam, nem tetszett a hatása, se a festék állaga. Pár hetet pihentettem. Most újra elővettem és meglepődtem, hogy most mennyire tetszik a végeredmény amit elérek vele. Igaz nem dúsít nagyon, de nem csomósít és nem állnak össze a pilláim. Precízen felvéve nagyon szép szétválasztott, hosszú pillákat lehet vele kreálni. Mindennapokra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Nano

2012. november 26.

Nekem nagyon bejött, már a másodikat gyilkolom és a 600Ft-os ára is nagyon kedvező...főleg azután, hogy drágább spirálok fele így nem teljesítettek.... Én ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Dark4ngel

2012. október 28.

Lila színben jutottam hozzá kb másfél éve... Akciósan vettem így nem volt nagy pénzkidobás. A keféjén látszik a lila szín, de felkenve a pillákra inkább feketésnek mutatkozik még két rétegben is :( Talán ha valaki nagyon nézi napfényben akkor tudja megmondani a színét. Se nem hosszabbít, se nem dúsít. Csalódás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0