Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ella12

2012. október 20.

Nekem a fekete van meg és suliba használom, csak mert elég kicsik a szempilláim és egy kicsi változást mutat rajta de nem ez az a szempillaspirál amelyik igazán nagy csodát tett a szememmel. A csalódás amiatt ért hogy multi-effect néven fut, de suliba tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

Julcsya

2012. október 16.

Nekem a fekete van meg, és nagyon szeretem. Nekem jól bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Nekem a fekete van meg, és nagyon szeretem. Nekem jól bevált.

zsoxcore

2012. október 7.

Zöldből vettem kettőt még tavaly augusztusban a leárazáson. Annak ellenére, hogy azoknak ajánlanám, akik fiatalok (11-14), és sminkelni szeretnének (hatása kb nekik való), szerettem, és kifejezetten jó emlékek kötődnek hozzá, el is tettem mind a két üres 'flakont'

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Rekuuu

2012. szeptember 12.

Kb. 2 hét leforgása alatt beszáradt. Inkább hagyjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Kb. 2 hét leforgása alatt beszáradt. Inkább hagyjuk.

Lettix

2012. szeptember 7.

Lila színem van és a napfénybe nagyon jól látszik a szín és hosszabbítja is a pillákat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

szeretlek

2012. augusztus 16.

Hatalmas csalódás volt számomra, hisz se nem dúsított se nem hosszabbított..a göndörítésről meg ne is beszéljek! Pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nicu

2012. augusztus 6.

Nálam is inkább hosszabbított, a dúsítás és a göndörítés elmaradt. Sok réteg kell, mire látszik, hogy van valami rajtam. Egyszer elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

maya

2012. július 22.

Nekem a barna színű van meg, göndöríteni nem göndörít semmit az tény, de túl sok különbséget nem vettem észre miután felkentem a pilláimra! Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

toth.anett.mica

2012. július 20.

Hát igen, az én szempillámra is lehet fogni, hogy elég makacs, de nem göndöríti (még szempillagöndörítővel sem), amolyan "nedves" kinézete van, mintha vizes lenne a szempillám. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

noryen

2012. július 12.

Elég gyengusz, lehet ám vele kenegetni sok rétegben egy gyengén közepes hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0