Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
noryen

2012. július 12.

Elég gyengusz, lehet ám vele kenegetni sok rétegben egy gyengén közepes hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Pink Lady

2012. július 11.

Annyit ér, amennyibe kerül. Kicsit több, mint a semmi: a pilláim feketék lesznek, kicsit hosszabbak, kicsit dúsabbak és kész. Ezerszer jobb spirálok vannak, pl. a Bourjois-nál kb 3x ennyiért, amik sokkal jobban megérik az árukat és akár olyan hatást tudsz elérni, mintha műszempilláid lennének. Mindenképpen azok közül vegyetek egyet, ha megtehetitek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

barikababa

2012. június 19.

Nekem a barna és a lila van meg.Megérte megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 19.

Nekem a barna és a lila van meg.Megérte megvenni!

Candush

2012. június 17.

Fekete van, és nagyon örülök, hogy megvettem. Tényleg nem a világ legjobb szempillaspirálja, de tartós és szép eredményt lehet vele elérni. Hosszabbít, dúsaítani tényleg nem dúsít de ez nem is fontos, mert mindenki azt nézi, hogy 'Hú de hosszú pillák!' Ennyi pénzért ez a legjobb és bátran ajánlom azoknak akik nem tudnak vagy nem akarnak egy vagyont kiadni egy szempillaspirálért. Szerintem megérte megvenni és biztosan megveszem ismét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Bogyi

2012. június 3.

nem szeretem annyira, mer elég egyszerű a keféje. Én akciósan vettem, de eredeti áron biztos nem venném meg. Amúgy a pilláimat egy nagyonpicit hosszabbítja semmi extra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 3.

Kiwi

2012. május 15.

Nekem a zöld van meg,ősszel 300Ft-ért vettem,ami nagyon jó ár érte.Nekem göndöríteni nem göndörít,viszont szép hosszú pilláim lesznek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 15.

Mici

2012. május 1.

minősége nem valami jó,kenődik morzsolódik,de a színe nagyon cool,buliba,vagy akár lilás smink elkészítéséshez tökéletes,én 300 ft-ért vettem,ennél többet nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Canada

2012. április 30.

Kezdő sminkesként vásároltam egyet, akkor még tetszett. Másodszorra is megvettem, de most már elégedetlen vagyok vele. Nem igazán érzem, hogy göndörítene, vagy dúsítana, de hosszítani, azt tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

dorkisz

2012. április 12.

Lilám van, de nem is látszik a színe, a pilláimmal nem csinál semmi extrát, akciósan vettem, de teljes áron tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Miliana

2012. április 2.

Minél olcsóbb szempillaspirált akartam venni, barnát, hogy a szemöldököm hangsúlyozzam. Kipróbáltam a szempillámra is, szerintem itt érvényes az olcsó húsnak híg a leve mondás, annak ellenére, hogy szeretem általában az Essence termékeit. Úgy néztem ki, mintha 10 szál szempillám lenne, se nem dúsít, se nem hosszabbít. Kicsit kiszárítva (hogy ne nézzek ki úgy, mint egy bohóc), szemöldökre viszont kiváló:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0