Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
szonja

2012. március 28.

Semmi különös nincsen benne ! Nem rossz !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Semmi különös nincsen benne ! Nem rossz !

csalari85

2012. március 28.

Szeretem! Amikor először vettem 600Ft-ért csak próba ként de, amikor másnap elkezdtem használni nagyon meglepődtem tőle. Mert eddig azt hittem és e szerint vásároltam, hogy csak 1000Ft-tól kezdődnek a jobb szempilla festékek. Volt már lilám és feketém is. Már elsőre tökéletes pillákat eredményezett és még dúsabbnak is látszottak. Nekem bevált. Most már csak feketét használok és általában azt tapasztalom, hogy hamar el is szokott fogyni az üzletből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

missmisfit

2012. március 5.

Barna van nekem. Nem vagyok elégedett vele. Bár az állaga jó, szépen kenhető, nem csomósodik, mégsem jött be. A szempillám elég rövid és ez bizony egy lépéssel se toldotta meg, nem lett tőle se dúsabb, de hosszabb, de még hangsúlyosabb se.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

ni89ta

2012. március 1.

Nekem is barna van, hétköznapokra vettem. Akciós volt, 300 Ft, annyit megért. Amire vettem, arra pont jó, nem maszatolódik, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

kigyogirl

2012. február 23.

Nekem fekete van,szerintem azoknak tökéletes akik most kezdenek el próbálkozni a sminkeléssel és gyakorolni akarnak. Ennyiért nekik megéri. Amúgy elég nehezen lehet lemosni,de legalább nem pereg le,nem folyik le olyan gyorsan (kotorta az arcomba/szemembe a szél a havat de nem néztem ki úgy mint egy panda)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

pillelany

2012. február 9.

Teljes pénzkidobás. Nem látszik, hogy használtam volna spirált. Szerintem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

missizzy

2012. január 25.

Nekem a lila van meg, de borzalmas. Alig látszik belőle valami, semmit nem ér. Nem is használom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

titinem

2012. január 24.

Inkább természetes hatású,mint műszempillás feeling, de a pillákat különválasztja, picit hosszít,szépen színez (nekem barna van,épp a természetes sminkekhez vettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

n.eszter92

2012. január 17.

Tényleg hosszít, bár eleve hosszú pilláim vannak. Viszont azt nem mondanám, hogy dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

mccormic

2011. november 16.

Nekem lila van, már vagy egy fél éve (de lehet hogy több is..), de még mindig használható. Nem csomósodott be (!), igaz egy kicsit száraz, de még jól fed.
És tartós.Szóval nekem 4es^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

És tartós.Szóval nekem 4es^^

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0