Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az alaplakk kiegyenlíti a köröm barázdáit és szabálytalanságait, keratinos összetevőivel erősíti a körmöket, így a színfelvitelt könnyebbé teszi, mint valaha.

DittyCat

2019. augusztus 24.

Szépen kitölti a barázdákat, de ettől még használhatatlan. Bármilyen lakk alá kentem, egy-két nap múlva már elkezdett leválni a lakk a körmömről, még a lábamon is. Egy peel-off réteget képez, innentől körömlakklemosóra nincs is szükség, mert mindegyik lakkból körömmatricát csinál ez az alaplakk. Ha valakinek arra van szüksége, hogy egy-két napig legyen a körmén a lakk és aztán lehúzva el tudja távolítani, arra jó lehet, de egyébként nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

IrisAnn

2018. november 25.

A barázdakitöltés stimmel, és nagyon szép, enyhén rózsaszínes lesz felvíve. Erősebbek is tőle a körmeim, szerintem amit ígér, azt teljesíti. Annak ajánlom, akinek van türelme 3 naponként újra kilakkozni a körmeit. Én már kétszer újravettem, mert ebben a kategóriában jobbal nem találkoztam. Ha ez elfogy, elgondolkozom egy drágább terméken, hátha azok tartósabbak is lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

dorkalany

2018. február 24.

én régen úgy imádtam ezt a lakkot, vagyis az elődjét... régen gyönyörűen kiegyenlítette a barázdákat és 5-7 napig tartott vele egy lakkozás. most felkenem és bármilyen lakk már másnap elkezd lepattogni a körömvégeken, aztán pedig vagy leesik egyben, vagy felválik és le lehet húzni, mint egy matricát :( biztos, hogy ez a hibás, mert ugyanazok a lakkok enélkül simán bírják egy hétig :( több éves jó barátság után nagyon csalódott voltam, mikor egy időre eltűnt, de most még csalódottabb vagyok, hogy visszahozták

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

fedit98

2018. február 19.

Megvettem, mert akciós volt és kíváncsi voltam milyen. Felvittem alaplakknak, de 2-3 nap után elkezd lepattogni nagy darabokban. Ezt még nem sejtve másik lakkot is felvittem rá, amit azután egy nappal simán lepereg és le lehet kaparni. Egy használat után nem tudom megmondani, hogy mennyire javítja a körmöt, de alaplakknak biztosan nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.