Essence

Ár:   1874 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Apophis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kiszerelés:   7,7 g

Limitált kiadás

Essence All About Greys Eyeshadow Palette
Ár: 600 , Eladó: Poptie
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta

Reb

2017. május 1.

Ritkán használok szemhéjpúdert, általában csak alkalmakra. Ez a paletta arra tökéletesen megfelel. A színek jók, a rózsaszín részét is ki tudom használni, tartósak, ecset, tükör mind benne van, praktikus, hogy ezeket nem kell külön hurcolni. Az ára - Essence termékekhez képest - kissé magas volt. Mindegyik szín csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Apophis

2017. március 5.

Egyik kedvenc palettám lett, és a sötétebb rózsaszín festék alját is lassan elérem. A színek szépen harmonizálnak egymással, jól pigmentáltak, satírozni is szépen lehet, de mind a hét csillámos szín. A legsötétebb szürkét a felső szempillasor kihúzására használom tus helyet. Kicsit hajlamos a potyogásra, de az ecset leütögetésével ezt el lehet kerülni. Tartóssága nem kiemelkedő, de egy munkanapot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

foreheadkiss

2017. február 14.

Ajándékba kaptam, a tükör nagyon tetszik benne, a színek is szépek csak nem eléggé pigmentáltak számomra. A legvilágosabb színt néha highlighternek használom.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Audrey79

2016. november 7.

Akciósan bukkantam rá a Rossmann-ban, és rögtön mosolyogtam ahogy kinyitottam :) nagyon szép színei vannak: a rózsaszín és a szürke gyönyörű matt és csillámos árnyalatai. Szemhéj alapozóval használom, így tartós és csodaszép az eredmény. Tetszik a benne lévő ecset/aplikátor is és a felső részben helyet kapó nagy tükör is praktikus. Egyik kedvenc szemhéjpúderem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

szabina971

2016. május 20.

Nem rossz.
szépek a színek.
Viszont picit porzik és nem marad sokáig a szememen :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Nem rossz.
szépek a színek.
Viszont picit porzik és nem marad sokáig a szememen :S

renataH

2016. március 28.

Unokahúgomnak vettem meg mert egy barátnője szerint milyen szuper paletta ez... Ám neki nem jön be, kipróbáltam én is, hát más fogalmaink vannak arról, mi a szuper... Alappal is haloványak a színek, az első kettő konkrétan semmilyen. Emellett porzik, hullik. Egy nagyon visszafogott nappali sminkhez esetleg elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

bognarlilla

2016. január 9.

Nemreg vettem meg es Elkepesztoen gyonyoruseges . Egyben matt es csillamos. Tokeletes. Szemhejalapozoval tokeletesen pigmentalt , anelkul is szuper 😊💕Csak ajanlani tudom, hogy vegyetek ameg van . En mar csak az ecset miatt megvettem , aminek az egyik oldala aplikator, a masik ecset, szoros . Szuper , vegyetek vegyetek 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.