Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 7.

Kategória:   Sminkek szájra

2016-os januári limitált trendkiadás

01 roaring red és 02 that´s what rose would do árnyalattokban kapható

TimyeK

2017. március 20.

Alapvetően gyönyörű, tökéletes nude színű szájfényről van szó, az illata is mennyei. Viszont, nehezen viselem, mert kissé ragad,ami miatt számomra kellemetlen a viselése. Jó kis szájfény, de nem az én esetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kinyi

2016. augusztus 7.

Megtaláltam a tökéletes nude szájfényt a 02 that's what rose would do személyében. Az applikátora valami isteni (talán szájfényeknél az első kedvencem), pont annyi terméket vesz fel, amennyire szükségem van. Szépen fed és nem szárít. Ahhoz képest, hogy elég tartós nem ragad. Az illata engem a vaníliás cappuccinora emlékeztet, de ez mellékes. :'D Az ajkam kis barázdáiba sem ül be és egyetértek az előttem szólókkal valóban egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

samelike

2016. július 4.

A tökéletes természetes szájfény érintetlenül az akciós display-ről kemény 300 ft-ért lett az enyém. Ezt mai napig nem hiszem el!!!
Halvány rózsás szín, ami nem ragad, nem cuppog és nem kenődik még 40 fokban sem. Viszonylag tartós, bár az se érdekel ha napi 4-5ször kell felkennem, mert annyira kis szép. Jelenleg alap darab a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Zita0606

2016. január 17.

Nekem pont a sötétebb 01 roaring red árnyalat van meg. Gyönyörű sötét, mély színe van, de mégsem tolakodó, vagy "túl vad". Az applikátorral precízen fel lehet vinni. Kicsit sűrűbb és ragacsosabb mint egy átlag szájfény, de emiatt valamivel tovább is tart. A hideg és a kiszáradás ellen is véd. Szépen, egyenletesen kopik, az ajak redőibe nem ül be, jól terül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Midnight Fairy

2016. január 14.

A 02-es nude árnyalatom van meg, ami nagyon szép natúr ajkakat varázsolt. Kicsit ragad, de nem zavaróan. Mindjárt megyek veszek még egyet, mert ennyi pénzért ez a tökéletes nude szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

abernadett

2016. január 9.

A "hat´s what rose would do arnyalata van meg nekem, imadom!
Az illata, az allaga zsenialis, tartos, nem szarit, es 750 Ft-ert cserebe egeszen nagy mennyiseget kapunk, valamint az applikatora is kenyelmes.
Nalam most aktualisan o a neszesszer alapdarabja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

A "hat´s what rose would do arnyalata van meg nekem, imadom!
Nalam most aktualisan o a neszesszer alapdarabja:)

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.