Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: stripedpanda, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Kiszerelés:   13,5 g

A szemhéjpúder paletta 9 igazán jól hordható, erősen pigmentált, púder textúrájú színt tartalmaz - négy csillogó és öt matt árnyalatot, a világostól a sötétig. Nem számít, hogy egy átlagos napi sminket vagy drámai füstös szemeket szeretnél, bármi lehetséges ezzel a palettával.

Ár: 1400 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 2-szer használt néhány szín (többi csak swatcholva), Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta illetve Foxpost (a lenti leírás alapján)
Flortim

2019. augusztus 23.

Gyönyörű színek, erősen pigmentált paletta. Nem sokat vártam tőle, de messze felül múlta az elvárásaimat! Akciósan vettem meg, így nem volt kérdés, hogy velem jön-e! Kissé porzik, mikor belemártom az ecsetem, de ha óvatosan kezelem, akkor nincs gond vele. A világos világos, a sötét sötét, a csillogós csillogós. Szemhéjalap nélkül is tartós, nem mozdult el, nem állt bele a redőkbe. Van olyan pigmentált, mint a Makeup Revolution palettáim! Nálam jelesre vizsgázott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Gidea

2019. július 14.

Még csak tegnap vettem, de eddig imádom. A színek csodásak, illenek egymáshoz, elég pigmentáltak. Kicsit talán túl erősen porzik, de eddigiek alapján ez a probléma megoldható nedves ecsettel/alapos aládolgozással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Tabita

2019. március 17.

Nálam tökéletesen működik. Nagyon pigmentált, imádom a színeit, könnyen eldolgozható, a nap végén ugyanúgy a helyén van minden szín, amit reggel felvittem. A ráncokba nem ül bele, de megjegyzem, szemhéj alapozóval használom, mint minden egyéb más szemhéjpúdert.
Mint minden fekete por állagú festék, ez sem éjfekete, de ez nem okoz problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

orik

2018. november 11.

Stílusos kiszerelés gyönyörű színekkel - én alapvetően mindig elégedett voltam az Essence palettáival, nem felsőkategóriásak, de ár-minőség arányban kiválóan teljesítenek. Ennek a szemhéjpúdernek viszont már rögtön az állagával problémám volt, a textúrának köszönhetően pedig nem volt túl könnyű dolgozni vele, nem bizonyult túl magasan pigmentáltnak és a tartóssága is hagy kívánni valót maga után. Egyszóval ennek a palettának, sajnos, a külcsín és a harmonikus színválasztás bizonyult az egyetlen erényének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

FanniV

2018. október 7.

a csillámos színeket ujjal ajánlom felvinni, a többi azonban nehezen marad fenn

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

a csillámos színeket ujjal ajánlom felvinni, a többi azonban nehezen marad fenn

stripedpanda

2018. szeptember 7.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, mert hétköznapokra szerintem tökéletesek a színek. Nem vártam túl pigmentáltnak ezt a palettát, eddig túl sok jó tapasztalatom nem volt az essence szemhéjpúderekkel, de ez egyáltalán nem rossz :D A csillámos színek nagyon jól működnek, ujjal simán és gyorsan fel lehet őket vinni. A gond, és amiért -1 csillag, az a mattokkal van. Ezek is pigmentáltak, de nehéz őket szépen elsatírozni, habár nem lehetetlen, csak picivel több időt vesz igénybe, mint amennyit reggel szívesen rászánnék. Ennek ellenére nagyon szeretem ezt a palettát, minden nap előkerül már pár hete :)
A csomagolása szerintem szép, könnyen használható és utazáshoz is praktikus, van benne egy elég jó tükör is, nagyon tetszik :D A színek sokkal szebbek élőben, mint ezen a képen, aki egy jó hétköznapi palettát keres, érdemes kipróbálni, bár elsőre nem feltétlenül ajánlanám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gombaellenes tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.