Essence

Ár:   €6.95   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianeD, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   €6.95

Limitált kiadás

10 bogyós gyümölcs árnyalatú szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 2.

Csak megerősíteni tudom, hogy nem kell feltétlenül kell vagyonokat költeni a sminkekre, vannak igazi kincsek a drogériákban is. Szeretek mindenféle árkategóriájú palettát (is) kipróbálni, szeretem a kellemes meglepetéseket. Ezt a kis essence palettát, amikor az állványon kérette magát, visszatettem, mondván minek x+x-ediknek, de aztán @Anheszenamon-tól mégiscsak hozzám került.
A 10 színből 5 matt és 5 szatén, ami tökéletes mix.
A paletta egyik erőssége szerintem az első pan-ban helyet foglaló bázisszín, ami bármilyen szemsminkhez és más márkához is alkalmazható. Kár, hogy ebből nem dupla mennyiséget kapunk, nekem ez fogyott el elsőre.
A szaténok egyáltalán nem darabosak, szép egyenletesen felvihetők - más márkájú szemfestékekkel is kompatibilisak. Leginkább ujjal szeretem felapplikálni, akkor adják a legszebb és leginztenzívebb végeredményt.
A mattokkal - a jó mélyítő színeknek is köszönhetően - nagyon egyszerűen készíthető el a füstös hatás.
Nekem egy munkanapot szépen kibír, így gyakran is nyúlok utána, pedig van miből mazsoláznom.
A Berry on sokkal több pozitív véleményt érdemelne, mint amit eddig kapott, ami talán a bőség zavarának is köszönhető. Még meg sem vettük az egyik palettát, máris három kéreti magát, hogy a polcunkra kerülhessen. Ezzel együtt azt gondolom, bőven megéri megemlékezni erről a palettáról, megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

A 10 színből 5 matt és 5 szatén, ami tökéletes mix.

DianeD

2019. október 15.

Mióta megvettem, mindig ehhez a palettához nyúlok. Nagyon szép, pigmentáltak a színek, jól kihasználható. Régóta kerestem már hasonló palettát, szóval nagyon örültem, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Puszedli83

2019. szeptember 12.

Ez egy nagyon jó kis paletta. Szépek a színek,pigmentáltak és tartós. Az árát bőven megéri.
Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Örülök, hogy megvettem.

Wicky93

2019. szeptember 6.

Nagy kedvencem lett rövid idő alatt! Pigmentált ,jól elsatírozható és nagyon szép színek vannak benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Anheszenamon

2019. augusztus 29.

Egy kedves Krémmániás társam hatására vettem meg ezt a palettát és milyen jól tettem! A színek nagyon szépek, egymással jól összehangolhatók, és ami nagyon fontos, hogy rendkívül szépen pigmentáltak. Nagyon jó kis palettákkal jött ki az utóbbi időben az Essence, elég ha csak a Ho Ho Ho palettára gondolunk. Az én esetemben azonban nem elég kritérium, hogy jól pigmentáltak legyenek a színek, mivel sajnos rajtam egy drágább szemfesték is cudarul működhet. Hiába használok szemhéjalapot (az évek alatt már többel is kísérleteztem) vannak olyan festékek amik egyszerűen csak megkopnak rajtam nap végére, de sajnos vannak olyanok is amik csúnya vastag csíkokba rendeződnek a szemhéjamon. Legrosszabb esetben pedig egyszerűen eltűnik rólam a szemfesték. Tudom, emiatt nem vagyok könnyű eset és eddig ezeket a kritériumokat egyedül és maradéktalanul csak a Jeffree Star Blue Blood és Alien paletták tudták teljesíteni. Amikor először használtam a Berry On palettát, valósággal leesett az állam az esti sminklemosásnál. Nem volt egyetlen csík sem és minimális kopás sem. El sem akartam hinni, hogy egy ilyen árkategóriájú termék ezt tudja. Simán lekörözi a Naked palettáimat, de tartósságban sajnos még a Nablának és a Juvia's Place-nek is odaver. Ha mindig ilyen minőséget produkálna az Essence, én bizony az összes palettájukat felvásárolnám az biztos. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.