Essence

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 16.

Limitált kiadás

Púderes highlighter csillogó rózsás és aranytónusú színben. Puha, csillogó textúrájú, pigmentált, könnyen eldolgozható. Bogyós gyümis árnyalatú ragyogást adó highlighter.

2 árnyalatban kapható

Kokapu

2019. augusztus 7.

Először a rózsaszínes változatot vásároltam meg, aztán megvettem a barackost is. Vagy úgy is mondhatnám, előbb a cseresznye héját, aztán a húsát. :) Gyönyörű! Nincsenek benne nagy csillámok, visszafogott, szép fénye van. Néha koncentráltabban használom, highlighter gyanánt, néha a laza ecsettel teszem egy matt pirosító felé. Minden alkalommal örömet okoz a használata, a Berry on limitált kiadás minden általam használt darabját (szemhéjpaletta, 2 highligter, 1 folyékony rúzs) imádom!
Az Essence nagyon kitett magáért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Az Essence nagyon kitett magáért!

Kamea

2019. július 16.

Már amikor először megláttam, akkor tudtam, hogy Ő kell nekem! Mert olyan kis Very-veryen Berry-berry. :D
A rózsaszín árnyalatot választottam, de erősen gondolkodok a barackos beszerzésén is. Szóval ilyenkor nyáron tökéletes a bronzosító fölé, még ha nem is arrafelé tekereg mindig, mint amerre irányítgatom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).