Essence

Ár:   1879 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. szeptember 17.

A 2016-os Blogger's Beauty Secrets trendkiadás része

A “shape & shadows“ paletta a trendi szemfestés és a 'wow' hatású szemöldökök kombinációja. A szemkontúrozó paletta a kontúrozás trendjét a szemre is kiterjeszti, és ehhez szemfestéket, szemöldökpúdert, highlightert valamint egy szemöldökzselét biztosít, ami utóbbi egyben tartós alapul is szolgálhat a szemhéjpúderek alá. A paletta egy aplikátort is tartalmaz.

A matt-gumi finishű 03 nail polish - Mary passzol hozzá

hadri

2017. november 22.

Barna színű szemem van és ezekkel a színekkel, amik ebben a palettában annak, gyönyörű szemsminket tudok hozzá készíteni. Én a szemöldökre valókat is a szemhéjamra használom. A kis ecsetkéjét is szeretem, szempillaspirálozás után nagyon praktikus a szempillák szétválasztásához. A highlightere is nagyon szép. Sajnálom, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

gpetraam

2017. február 3.

Ajándékba kaptam, és imádom! Bár nem jöttem rá, melyik való a szemöldökömre, a két legvilágosabb barnát használom, a csillogós is szép, azt a szememen még nem próbáltam. A highlighter, a fixáló és az ecset is fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.