Essence

Ár:   1879 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. szeptember 17.

A 2016-os Blogger's Beauty Secrets trendkiadás része

"A the “vintage rose” paletta szemhéjpúdereket kínál ragyogó fehér, lágy pink és meleg barna színekben. egy szemhéjtus és egy higlighter egészíti ki a szettet a különleges kinézet elérése érdekében. A szemhéjpúderek, a szemhéjtus és a highligther egy integrált duo applikátorral vihetőek fel."

A  nail polish 02 by Palmira passzol hozzá.

Sisszy

2019. október 1.

Nekem nagyon nem jött be ez a paletta, a színek nagyon halványak, nem nagyon maradnak meg. Az eyeliner egyáltalán nem praktikus, viszont tükör nagyon jó, hogy van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

katamarton

2017. szeptember 25.

Végkiárusításon vásároltam 350Ft-ért, de szerintem az eredeti árát is megéri. Hétköznapi sminkhez tökéletes, lágy alapszíneket tartalmaz, nagy kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Tesa

2016. július 14.

Nagyon jó kis paletta, a színek gyönyörűek, közepesen pigmentáltak, egy hétköznapi sminkhez pont megfelelnek. Legszebb bennük, hogy konkrétan elsatírozzák magukat, olyan könnyű velük dolgozni, csak néhány ecsetvonás tényleg. Hétköznapra teljesen megfelelnek. A tus is jó, de zsíros szemhéjúak nem szeretnék, viszont egy erősebb, színesebb szemhéjalapnak szerintem nagyon jó akárkinek. A highlighter a legnagyobb kedvencem ebből a palettából, nagyon érdekes, rosegold-os fénye van, de egyébként egy sima fehér highlighternek tűnik.
Egy bajom ez a giccses doboz, de hát annyi baj legyen. Egyébként elég jól zár a mágnes, de táskába azért nem dobnám, mert bármit nem bír ki, de az otthoni sminkes fiókban/táskában boldogan elvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.