Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2020. május 12.

Kiszerelés:   5,6 g

• Csillogó hatású
  • Kényelmes viselet

Cosette

2020. május 22.

Hát ez egy hatalmas félrenyúlás volt. Annyira de annyira szép a csomagolásban (01 Daisy Me Glowing - rose goldos színű), de már a kinyitásnál vannak bajok: alig lehet kinyitni, le is tört a körmöm mire felpattintottam. Amikor először próbáltam a kezemen, hááát elég darabos volt, hullott mindenfelé. Arcon többféle ecsettel is próbáltam, legyező ecsettel, kisfejű highlighter ecsettel, extra kicsi "pirosító" ecsettel, de nagyon nagyon hullik, minden tele lesz hatalmas bumszli csillámokkal. Ha elég sokáig simogatom vele az arcom, akkor lejönnek a nagy csillámok és egész tűrhető, de addigra minden tele lesz csillámmal. Arcon nem érvényesül, semmi halovány csillanás, semmi dewy look, csak a hatalmas glitterek. Az erős hullás miatt szemre se tudom használni, talán valami hableányos fantasy sminkhez el lehet használni, de hogy őszinte legyek, még a testen se néz ki jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).