Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2020. november 16.

Kiszerelés:   5,6 g

• Csillogó hatású
  • Kényelmes viselet

misshkitty701

2020. november 20.

Leértékelve, féláron vettem, ennyit meg is ér. Nem egy mindennapi highlighter, hatalmas csillámok vannak benne. Megvan a maga helye és ideje, én szívesen hordok csillogós sminkeket, de ha valaki nem, akkor ezt ne szerezze be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Palma215

2020. július 31.

Brutál csillog. A baj az, hogy nem csak ott, ahova felviszem. Szép, mert tényleg szép, felvive is, szépen el is lehet dolgozni, de én nagyon könnyen túl tudom tolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

Brunettee

2020. július 30.

Úgy indult a dolog, hogy sose hittem, hogy nekem szükségem van highlighterre. Oké, vettem sima alap pezsgő színt, ezüst fénnyel. Aztán arany fényűt. Elvileg itt ki is kellett volna merülnie a dolognak, még nem egy nap úgy ébredtem, hogy nekem kell valami más is. Így jött ő a képbe, megláttam és addig kutattam, még meglett. Szeretem, annak ellenére, hogy tényleg potyog, a doboza és az arcom közötti úton legalább is. Viszont az arcon egész nap ott marad. Ha nem vadulok be, akkor teljesen hétköznapi sminkhez is jó, mert kis enyhe. De két-három alkalommal áthúzva azért már látszik, hogy ez valami más. Nekem a benne lévő csillámok abszolút nem zavaróak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

virágszirom

2020. június 22.

Különlegesen szépen kialakított és csodás fényű termék. Ragyogó meleg árnyalat tele kisebb-nagyobb méretű csillámokkal. Aki szereti a nagyobb csillámokat az arcán annak kedvenc lesz. Különleges fényt ad az arcnak. Picit potyogós ezért le kell ütögetni az ecsetről, de szerintem nem zavaró. A tégely nehezen nyílik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Cosette

2020. május 22.

Hát ez egy hatalmas félrenyúlás volt. Annyira de annyira szép a csomagolásban (01 Daisy Me Glowing - rose goldos színű), de már a kinyitásnál vannak bajok: alig lehet kinyitni, le is tört a körmöm mire felpattintottam. Amikor először próbáltam a kezemen, hááát elég darabos volt, hullott mindenfelé. Arcon többféle ecsettel is próbáltam, legyező ecsettel, kisfejű highlighter ecsettel, extra kicsi "pirosító" ecsettel, de nagyon nagyon hullik, minden tele lesz hatalmas bumszli csillámokkal. Ha elég sokáig simogatom vele az arcom, akkor lejönnek a nagy csillámok és egész tűrhető, de addigra minden tele lesz csillámmal. Arcon nem érvényesül, semmi halovány csillanás, semmi dewy look, csak a hatalmas glitterek. Az erős hullás miatt szemre se tudom használni, talán valami hableányos fantasy sminkhez el lehet használni, de hogy őszinte legyek, még a testen se néz ki jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).