Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es márciusi limitált trendkiadás

Víz alapú fedőlakk, mely alkalmas a kollekció körömpigmentjeinek hosszantartóvá tételéhez.

01 Set the Look árnyalatban kapható

AkInImOd

2018. szeptember 2.

Miután csalódtam az Essence The Gel fedőlakkjában, nem nagyon találtam jó top coatot egy ideig. Aztán megláttam ezt - vízbázisú, hmm... teszteltem már egy vízbázisú alaplakkot a Catrice-től, az nem vált be, de ezzel hátha tudok használni gél lakk nélkül holo porokat... jött a kosaramba.
Nos, azt hiszem használtam holo porral is már, de inkább csak mint fedőlakk használom, viszont úgy folyamatosan. Gyorsan szárad, szépen - milyen meglepő, vizesen terül, de sosem csordul túl, és tartóssá teszi a manikűrjeimet és pedikűrjeimet úgy, hogy nem képez bumszli vastag réteget. Töredezni töredezik a lakk, de csak pár nap után és nagyon apránként, a 4. és 5. napon már amúgy is lemosom - nagyon könnyeden leszedhető szerencsére. Habár tejes a megjelenése az üvegben, felkenve átlátszó. Egy álom, ráadásul alig fogy, pedig tényleg sűrűn előkapom. Remélem sokáig elég lesz, mert az utódját nehéz lesz meglelnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

anna22

2017. szeptember 2.

Hú, erre el is felejtettem írni. Éppen a vízbázisú lakkokra találtam rá xoutubeon keresztül, mikor a boltban megláttam, hogy az essencenek is van. :D Megörültem, de még minden lehetőséget nem próbáltam, csak a hozzátartozó tükrös porral. Azt tartóssá tette. :) Arra már biztosan megfelel. De vannak még trükkök, amik kihozhatók belőle! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.