Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Sárgás tónusú mattító púder.

Kinyi

2020. március 19.

Amikor megvettem nem gondoltam volna, hogy új kedvencet fogok avatni, ilyen áron meg pláne nem, az egész túl jónak tűnt. Mind ecsettel és szivaccsal is szépen és egyenletesen felvihető . A korrektor ennek köszönhetően nem ül bele a szem alatti karikákba és szépen kivilágosítja a területet. Néha teszek egy kicsit a kontúr alá és a homlokomra is, hogy kiemeljem az adott területet. Ha az ember keze megszalad vele, akkor egy kis fixáló spray használatával könnyen elvehető a poros hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

gugan16

2019. december 6.

Szem alá használom, nedves blenderrel viszem fel, aztán eldolgozom ecsettel. Nagyon szépen világosít (pedig a bőröm is nagyon fehér), tartóssá teszi a korrektort és megakadályozza, hogy bele üljön a ráncokba. A csomagolás zárása elég hamar eltört, de nálam minden ilyen típusú terméknél ez szokott történni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Panni21

2019. november 6.

Most, hogy "elvesztettem" a nyári színem, pont jó ez a púder a nagyon világos, de sárgás tónusú bőrömhöz. Sokáig nem próbálkoztam púderekkel, mivel minden vagy túl rózsaszín, vagy narancssárga volt rajtam, de ez (illetve egy másik Essence púder a nyári-koraőszi időszakra) tökéletesnek bizonyult.
Tartós, mattít, fixál, bár többnyire csak a T-zónában használom. Remélem, sosem szünetetik meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

googles

2018. szeptember 10.

En nem sutok-fozok, ezt a pudert a nyari olvados idokben vettem napkozben igazitasra es jol hasznalhato. A szine se igazan sarga ha elegge finoman viszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

GHettie

2018. szeptember 10.

Bakingre jó, picit porol csak de nekem időnként beül a kis ráncokba, még ki kell tapasztaljam. A színe nem túl sárgás, szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

vpverapapp2

2018. augusztus 21.

Nekem enyhén vöröses arcszínem van, és setting powdernek használom. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Nekem enyhén vöröses arcszínem van, és setting powdernek használom. Tökéletes.

fannib1

2018. július 18.

Szem alatt szárít, az arc többi területére viszont nagyon szeretem baking-re használni. Pont jó színe van, nem túl sárgás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Brbgi

2018. július 18.

Baking-re tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Baking-re tökéletes.

cherry19

2018. július 14.

Ez egy nagyon király púder.
Szemem alá szivaccsal, arcom többi részére egy lapos púderecsettel "feltappogatva" viszem fel, világos, sárgás alaptónusú bőröm van és tökéletes rá. Hosszú távon nem gátolja meg az átfényesedést, de szerintem nincs a világon olyan termék, ami nálam sikerrel járna olyan szempontból. Estére kicsit azért látszik, hogy szárazabb a szemem alja, bár ez lehet inkább a Catrice Liquid Camouflage + ez kombinációjának eredménye.
Ha nem vájkálom bele az ecsetem nem is porol különösebben, viszont így is elég gyorsan fogy sajnos, ez az egyetlen, amiért kár.
Szuper finom vékony púder, enyhén sárgás csak, így nem hat hamvasan a bőrömön, nem ül bele semmilyen "ráncomba" és viszonyokhoz képest jól fixál.
Mostanában alig látom drogériákban, de remélem ez nem azt jelenti, hogy kivonják, mert nagyon sajnálnám. Határozottan újravevős, lelökte az RCMA No-colourt a trónról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Ez egy nagyon király púder.

Babsszi

2018. június 24.

Megtetszett, megvettem, elégedett vagyok. Csinálja a dolgát, viszonylag tartós, nyilván egy hosszú nap után azért már átfényesedik a T zónám, de egy rövidebb napot nekem szépen kibír. Én nem tapasztaltam a lentebb említett "beülést". Kicsit porzik de nem zavaró. Szóval nem rossz, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.