Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: P.K., Módosítva: 2017. január 16.

Matt finishű bronzosító púder.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szabiina

2013. augusztus 13.

Próbáltam már korábban is használni, viszont furcsa színe lett a bőrömnek tőle. Most ismét kipróbáltam lebarnult bőrön és nagyon tetszik. Szeretem, hogy matt hatású, nem csillog. Nekem bevált, akciósan vettem, így megérte, drágábban nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

rekkami

2013. március 9.

Nekem is narancssárgás hatást kelt...Igaz, hogy akciósan(350Ft) vettem, úgyhogy nem volt nagy pénzkidobás, de annyit is ér :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

zalla

2013. január 21.

Szerintem jó termék, de kizárólag sötét bőrűeknek. És nem is kellene bronzosítónak nevezni, mert narancsos árnyalatú, mintsem barna. De tényleg matt az eredmény, így zsíros bőrűeknek jó választás. Én akciósan vettem 350 forintért, úgy megérte, teljes áron nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

letta

2012. október 15.

Sokat kerestem egy matt hatású bronzosítót, végülis 2-t találtam, ezt, és az Essence Sun Dance Matt bronzosítóját. Bár arról jobbak a vélemények, én mégis ezt választottam, nekem a teszteren ez tűnt jobbnak.
Nem is bántam meg!
Tartós, szép színű (legalábbis rajtam), olcsó.
Az biztos hogy főleg sárga bőrtónusúak válasszák, fehér-rózsás arcbőrön egy katasztrófa lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Nem is bántam meg!
Tartós, szép színű (legalábbis rajtam), olcsó.

bardybea

2012. február 23.

Rajtam inkább narancssárga, mint bronz! Megvárom a nyarat, hátha a barnult bőrömhöz jobban passzol majd! Egyenlőre nem vagyok vele megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

kemenysepro

2012. február 4.

A véleményem csak annyi, hogy: NEM!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

A véleményem csak annyi, hogy: NEM!!!

naturalface

2012. január 30.

Hát nekem egyáltalán nem a kívánt hatást eredményezte. Egyáltalán nem bronzosít,sokkal inkább mattít. Az én barna bőrömhöz érdekesen festett. Ennek ellenére elég tartós,jól fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 30.

belle

2012. január 15.

Bronzosítónak tökéletesen megfelel. Nekem a tartósságával sem volt baj és nagyon szép színe van. Sokszor én pirosítónak is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate