Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: veci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. december 16.

Kiszerelés:   1,2 g

Szemöldökfixáló ceruza shea vajjal.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Narrow

2022. április 22.

A színtelen verziót vásároltam fél áron. Nekem nincs vele gondom, én nem a kihegyezett ceruza végével, hanem az oldalával húzom át a szemöldököm. Nem esnek ki szálak, viszonylag tartós is. Az én szemöldököm nagyon ritka, az a pár szál is inkább felfelé áll, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Először szemöldök rajzolás vízálló ceruzával, majd áthúzom ezzel a wax-al. 2 órás kemény, izzasztó box edzés után is ott maradnak a szálak, ahova valók. Szerintem ki fogom próbálni a színezett verziót is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

sophienyuszi

2022. február 13.

Nem csak teljesen használhatatlan a túl kemény formula, de kiszedi a szemöldökszálaimat is. Nem ajánlom, totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Petalodirosa

2022. február 1.

Sajnos nem volt jó. Többször próbáltam, de nem fixált. Ráadásul minden alkalommal kiszedett egy pár szemöldökszálat :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

veci

2022. január 24.

Hát ez a termék elég nagy hülyeség :D Tetszett az alapgondolat, a színtelen verziót vettem, mert csak a szemöldök fixálására van szükségem. Ha színezném, akkor is inkább más termékkel. Adtam neki több próbát is, de még nem sikerült úgy használnom, hogy legalább egy szemöldökszálam ne veszett volna oda :D Nekem szerencsére van elég, de el tudom képzelni, hogy ez kritikus lehet másoknál. Szerintem felhagyok a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol