Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 16.

Limitált kiadás

Lágy pirosító, mely friss színt ad az arcnak.

Kiszerelés: 9 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

haluci

2013. december 28.

visszafogott, puha, selymesen lágy, csillogó, mivel nem túl erős színe nem adok neki 5 pontot, de egy erős négyes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 28.

dobi

2013. október 8.

Kicsit lebarnult a bőröm és így már egyáltalán nem látszik ha felkenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Kicsit lebarnult a bőröm és így már egyáltalán nem látszik ha felkenem.

bi.ju

2013. február 22.

valóban nem egy erőteljes szín, de egy szép rózsaszínes csillogást ad az arcnak. összekeverve használom, és még akkor is építgetni kell, de ha egy visszafogott sminket készítek, akkor tökéletes választás. szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Bendőke

2013. február 10.

Fiók mélyén csücsült, nem rég került elő, és azóta is használom napi szinten, nem hivalkodó, munkába épp megfelelő fényt és színt ad nekem, vannak nála szebbek és jobbak, de most épp rá van szükségem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

Natalka

2013. január 14.

Szerintem is nagyon porzik, bár én rétegezem és nekem szép, természetes színt ad. Alapozón, vagy színezett hidratálón nagyon tartós, anélkül tényleg "el lehet hagyni" félúton :) én akciósan vettem 500 ft-ért, nekem ennyiért megérte, azt kaptam amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

pariah

2012. december 4.

regota szerettem volna egy idealis barackos arnyalatot - hat nem ez lett. mert szep szin, szep kivitel, de fel kell kapirgalni, hogy az ecset felvegyen belole akarmennyit is, es ha kuzdelmek aran - mert amit sikerult az ecsettel felvenni, nagy szazalekban meg igy is a legkorbe kerul, nagyon porzik - sikerul felvinni annyit az arcomra, hogy mutasson is valamennyit, hat akkor nem szembe jon velem a baratnom es kerdezi, hogy mi baj, mitol vagy ilyen sapadt? a lakas es a munkahely kozott feluton valahol elhagytam az arcomrol :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

la.petite.peste

2012. november 14.

Nekem nagyon fehér a bőröm, és ez a szín nagyon jól áll, szép természetes pírt lehet vele alkotni. Icipicit porzik, de egyáltalán nem vészes, és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

szabonikolett120

2012. november 2.

Imádom.Annyira szép és világos bőrön mutat jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Imádom.Annyira szép és világos bőrön mutat jól.

NiDDA

2012. október 22.

Szép-szép, rajtam tartós is volt, de mivel van egy kis selyem fénye, nagyjából 3 alkalom után lepasszoltam, mert nagyon kiadta a pórusaimat... 4 pontot megérdemel, nem az ő hibája, hogy ilyen a bőröm, de csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Pindusz

2012. október 16.

Rögtön megtetszett amikor megláttam, bele is tettem a kosaramba, de:
Egyszerűen borzalmas!!!!!!!!!!
Semmi színe sincs, alig látni a sokadik pirosítás után is az arcon. Nagyon porzik.
Kár volt elcsábulni, mert mehet a kukába. Árban pedig 999 Ft, hát ennyiért ezerszer jobb pirosítóra számítottam, és ennyiért sokkal-sokkal jobb pirosítókat lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Rögtön megtetszett amikor megláttam, bele is tettem a kosaramba, de:
Egyszerűen borzalmas!!!!!!!!!!