Essence

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: RowenaC, Módosítva: 2020. július 30.

• púderes állag
  • egész napos tartás
  • csodálatos pigmentált színek

Ár: 1700 Ft , Eladó: blumarine
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost illetve postán maradóra küldés a vételár beérkezése után.
Ár: 1000 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Erra

2021. augusztus 16.

Nagyon szeretem, nem csak highlighterként, de szemhéjpúderként is használom, csodaszép színei vannak, az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

ccleox

2021. július 20.

Gyönyörű paletta! Az összes szín egyszerűen mesés, hihetetlen pigmentált, nem darabos, és az ára is fantasztikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Petra0226

2021. április 1.

Gyönyörű ez a paletta, nagyon jól el vannak találva a színei. Szerintem nagyon megéri megvenni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

F.Maja

2021. március 10.

Mindenképp 5 pont, mivel gyönyörű fényű, de nem az olcsó/csúnya hatást lehet elérni vele. Simán veri a high-end termékek minőségét is. Ár-érték arányban a legjobb. Ne gondolkozz ezen, nyugodtan vedd meg, mivel nem fog csalódást okozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Lenka91

2021. március 4.

Meseszép, gyönyőrű színek és csodálatos hatást lehet vele elérni! Én szemhéjra is használom szemhéjpúderként és biztos ami biztos vettem még egyet belőle hogy ha elfogyna egyszer az első és már nem gyártják is legyen még!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Panni21

2021. január 29.

Csodálatos ♡♡♡
Gyönyörű a paletta kialakítása, van benne tükör, meseszépek a színek, és mindez ennyi pénzért, hihetetlen.
Eddig csak két színt próbáltam, a harmadik, legsötétebb, még nyárra is minden bizonnyal túl sötét lesz, így az sajnos kihasználatlan marad. A két világosabb egyformán mesés, ha mindenképp választani kellene talán a Major Glow illik jobban a világos, sárgás tónusú bőrömhöz, meleg árnyalatú szőke hajamhoz. Ujjal felütögetve viszem fel, mivel így számomra természetesebb végeredményt nyújt.
Viszont mint már előttem is említették, tökéletes alapot igényel, így én, aki nem szoktam a teljes arcom púderezni a mindennapokban, csak egy kis BB krémet dobok fel, inkább alkalmakra fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Csodálatos ♡♡♡

Queen16

2020. október 29.

Ennyi pénzért nagyon megéri ez a színösszeállítás nagyon szép és praktikus pirosítóhoz, bronzositohoz, kontúrhoz.
Eddig csak a középső árnyalatot próbáltam ki, de szépen mutatott a bronzositomon, jól építhető, kerestem ezt az árnyaltot de sehol nem találtam és végre megtaláltam, eddig nem voltam oda a highlighterért de most már igen.
Ha találsz egy jó highlightert akkor imádni fogod :D
Ennyi pénzért jó kiadós adag és van benne választék, csomagolása kellemes és letisztult, jó minőségű tükörrel, csak ajánlani tudom minden sminkelni szerető embernek aki szereti a csillogást.
Még kíváncsi leszek arra a két árnyalatra is de eddig tetszik és megvagyok vele elégedve ár érték arányba megfelelő darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

Ha találsz egy jó highlightert akkor imádni fogod :D

Anheszenamon

2020. október 28.

Én is csak szépet és jót mondjatok róla. Nagyon megéri az árát, minőségi terméket kapunk. Nem csillámos egyik szín sem, szépen építhető mindhárom. Aki nem akar vagyonokat kiadni egy highlighter palettáért, annak jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

kalmaniki

2020. október 28.

Csodálatos highlighter paletta! Nagyon szép fényt ad az arcnak, könnyű használni, nem csillámbomba. Egész nap a helyén marad és ráadásul olcsó. Szuper minőség! Én mindennap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

blumarine

2020. október 28.

Ötös! Csillagos! Drogériás vonalon a Revolution mellett a Catrice és az Essence highlighterjei a legjobbak szerintem, ahogy ez is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate