Essence

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: RowenaC, Módosítva: 2020. július 30.

• púderes állag
  • egész napos tartás
  • csodálatos pigmentált színek

Queen16

2020. október 29.

Ennyi pénzért nagyon megéri ez a színösszeállítás nagyon szép és praktikus pirosítóhoz, bronzositohoz, kontúrhoz.
Eddig csak a középső árnyalatot próbáltam ki, de szépen mutatott a bronzositomon, jól építhető, kerestem ezt az árnyaltot de sehol nem találtam és végre megtaláltam, eddig nem voltam oda a highlighterért de most már igen.
Ha találsz egy jó highlightert akkor imádni fogod :D
Ennyi pénzért jó kiadós adag és van benne választék, csomagolása kellemes és letisztult, jó minőségű tükörrel, csak ajánlani tudom minden sminkelni szerető embernek aki szereti a csillogást.
Még kíváncsi leszek arra a két árnyalatra is de eddig tetszik és megvagyok vele elégedve ár érték arányba megfelelő darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

Ha találsz egy jó highlightert akkor imádni fogod :D

Anheszenamon

2020. október 28.

Én is csak szépet és jót mondjatok róla. Nagyon megéri az árát, minőségi terméket kapunk. Nem csillámos egyik szín sem, szépen építhető mindhárom. Aki nem akar vagyonokat kiadni egy highlighter palettáért, annak jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

kalmaniki

2020. október 28.

Csodálatos highlighter paletta! Nagyon szép fényt ad az arcnak, könnyű használni, nem csillámbomba. Egész nap a helyén marad és ráadásul olcsó. Szuper minőség! Én mindennap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

blumarine

2020. október 28.

Ötös! Csillagos! Drogériás vonalon a Revolution mellett a Catrice és az Essence highlighterjei a legjobbak szerintem, ahogy ez is.

bleauwsy

2020. október 28.

Gyönyörűűűű, tartós és filléres! Mi mást kívánhatna az ember ekkora kiszerelésért és szépségért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 28.

Dudoka77

2020. október 28.

Szép, tükrös paletta, gyönyörű, pigmentált, kellemes színek, melyekkel nagyon fel lehet dobni a sminket. Egy másik palettából kicsit sötétebb árnyalatú kiemelést használok az arccsont alsó sávján, míg az arccsont felső élét ezen árnyalatok valamelyikével hangsúlyozom, így képezve egy átmenetes, szolid csillámlást az orcámon. Különösen az első két szín tetszik. Egész nap tart, és kicsit sem kopik. Minimálisan porzik, míg az ecsetre kerül, de az arcra feltéve egyáltalán nincs poros hatása. Valami fantasztikus optikai eredményt lehet vele elérni, ha eltalálod a megfelelő mennyiséget és a kiemelésre érdemes területet. Kicsit olyan a sminkelés, mint a festészet. Kell hozzá esztétikai érzék, kézügyesség és kreativitás, hogy ki tudd hozni a rendelkezésedre álló adottságaidból a maximumot, elrejtve a kevésbé előnyös részleteket, és kihangsúlyozva arcod erősségeit. Az én bőrszínemhez passzolnak ezek a színek. Rengeteg ideig ki fog szolgálni, hiszen kis területre kerül kis mennyiség, szóval bízom benne, hogy kapható lesz még, amikor elfogy. Biztosan újra vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Judy1

2020. szeptember 10.

Imádom! Nagyon jó színei vannak, jól használható a mindennapokban, de bulihoz is, viszonylag tartós is. Iszonyat sokáig elég, egész nyáron használtam, és alig fogyott belőle. ha egyszer mégis elfogyna, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

RowenaC

2020. július 30.

Első ilyen palettám, ebben nagyon természetes színek vannak. Buli után is tökéletes volt ilyen téren minden, lehet vele átlagos és bulis highletot is csinálni. Én speciál nagyon szeretem, és ha kifogyna, biztos újra venném. Teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Lokitheprincess

2020. július 28.

Eddig szemhéjpúdert használtam évekig a kiemeléshez, ennek megtetszett a doboza, ezért néztem bele. Mikor kinyitottam, biztossá vált hogy megveszem. Mindhárom szín nagyon szép, eldolgozva is látványos. Tartósságáról annyit tudok egyelőre nyilatkozni, hogy itthon az alkaromon próbáltam ki, utána pakoltam, teregettem, főztem és még mindig szépen fénylett, sminken valószínűleg még tartósabb. Ár érték arányban az Essence-nek van néhány bakija, de ez abszolut megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Messy2214

2020. július 21.

Nekem ez az első highlighter palettám. Nagyon tetszenek a színek. Talán minimálisan porzik, de nem vészes. Nem mondom hogy minden nap használni fogom, de ettől függetlenül nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate