Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez az alaplakk még egy kis pluszt ad az amúgy is intenzív színű Essence lakkoknak. A fehér formula fokozza az alaplakkra felvitt körömlakkok színét. Így a színfokozáson kívül, az alaplakk a manikűr tartósságát is növeli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Nem tudom, mi lehetett az eredeti elképzelés, de szerencsére már nem gyártják :-) Foltos fehérre, ragacsosra száradó alaplakk. Olyan, mintha sűrített tejjel, vagy csirízzel bekennéd a körmeidet, aztán erre próbálnál lakkozni :-) :-O Szeretem az Essence termékeket, de ez nem jött össze :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.