Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A speciálisan kifejlesztett designerrel mostantól könnyedén alkothatsz apró mesterműveket a körmeidre a négy magasan pigmentált körömlakkal.

Vidd fel a körömlakkot, és hagyd megszáradni. Utána használd a designert saját mintáid létrehozásához, például pöttyök, csíkok, francia körömvég, stb. Pár másodpercen belül a minták meg fognak jelenni körmeiden!

lauraixy

2015. január 17.

Nekem az arany van meg szintén újságból. Maga a lakk nem rossz, de az arany-piros színösszeállítás végeredményként hát hogy is mondjam nem túl esztétikus elég gagyi hatást kelt. Otthoni használatra elég ügyesnek kell lenni hogy ebből valami szépet ki tudjon hozni az ember. Ez miatt csak hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

2014. december 21.

Egy magazinhoz volt ajándék nyár elején, a szürkét választottam :) Naivan vártam a hatalmas változást, nem észleltem semmit :D Most olvastam a kommenteket, hogy kell hozzá fedőlakk is:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Rure90

2014. augusztus 20.

Nagyon hamar kopik, de könnyen szárad. Nagyon nagy változást nem vettem észre, bár csak sima átlátszó lakkal próbálkoztam.
Update: Vettem egy csillámos átlátszó körömlakkot, azzal nagy változás van. Nekem a szürke színű van meg, egy rétegben felviszem, rá a csillámos átlátszó körömlakk, és ilyen zöldes lesz. Pont, mint a bikinim. Egy árnyalattal se világosabb/sötétebb. Csodalakkok:D És sokáig kitart. (1 hét, mosogatással, mindennel együtt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

schalby25

2014. július 29.

Kaptam a lakkot kipróbáltam semmi extra hol a színváltás gondoltam. Utánna néztem kell hozzá egy fedő lakk is, hogy szint válltson gondoltam kipróbálom sima lakkal hátha, hát jelentem az is jó hozzá, a szürkéskékből lila lett tehát jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Dana1983

2014. május 21.

Újsághoz volt ajándék ez a körömlakk, egy halványkéket választottam. Egy rétegben is tökéletesen fed, nem csíkoz, szépen terül, hamar szárad, olyan a színe mint az üvegben. Ahol színtelen fedőlakkot kentem rá, ott jóval sötétebb kék lett. Nagyon érdekes, nem volt még ilyen lakkom. A kedvenceim azok, amikor csak a körmök végére kenek a fedőlakkból (mint a francia manikűrnél), valamint ha csak a gyűrűsujjamra kenek fedőlakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Maryetta

2013. november 15.

nekem nem váltott színt :/ de majd még próbálkozom :) fedőlakk nélkül viselhetetlen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

arybaba2

2013. október 13.

Leteszteltem a kéket,már egy rétegben is elég volt belőle.Nagyon jó és jól bírja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

szabonikolett120

2013. március 6.

Durva ez a lakk...amikor először befestettem a körmöm és fényre tettem akkor lila volt.Aztán x idő elteltével kékes lett,aztán zöldes és most tiszta ezüst.Imádom ezt a lakkot.Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Black Fairy

2013. február 17.

Én nagyon szeretem...meg van mind a "két lépése"...Nekem a sweet surprise van meg, és szerintem nagyon ötletes lakk...imádom egyszerűen...arról nem is beszélve, hogy egy rétegben is nagyon jól fed...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Kandi

2012. november 28.

A halvány lilás árnyalatban van meg, ami bronzossá változik. A speciális fedőlakkot nem vettem meg hozzá, sima átlátszó lakkal is tökéletesen működik. Egy rétegben szépen fed, gyorsan szárad, viszont mattul, így fedőlakk mindenképp kell rá, így viszont elveszik a szép lila színe. Bronzos lakknak tökéletes, pl. arany csillám alá, de a színváltoztatós tulajdonságát szerintem nem nagyon lehet kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 17 / CI 26100, Yellow 11 / CI 47000, Violet 2, Green 6 / CI 61565, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sárga színezék.