Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2020. március 11.

Kategória:   Sminkek szájra

A lágy ajakrúzs textúra intenzitása növelhető a felvitt rétegekkel, finom, de akár merész megjelenés is elérhető.

12 árnyalatban kapható

bibike2000

2020. április 15.

Egy színben van meg, nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni. Szép, pigmentált színe van, viszonylag tartós. Ára is megfelelő volt. Egyetlen negatívuma, hogy az utazást nem bírja, nekem kitört a tartójából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Bellana

2020. február 1.

Én a 7-es árnyalatban vettem, ritkán használom, de nagyon szeretem, erős, de nagyon kellemes illata van és szép, élénk színe. Könnyen kenhető, krémes, nem kellemetlen érzés az ajkakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Gdori1988

2019. november 14.

Nekem a 6os árnyalat van meg. A vibráló színe miatt választottam. Nagyon szeretem a textúráját de ha enni inni meg szabad, ha viseled. Azonnal kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Diaaa

2019. július 22.

07-es árnyalatban vettem akciósan, színe, illata jó, építhető, nem szárít de egyáltalán nem tartós...eredeti árát nem érné meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Anett2002

2019. július 12.

04-es árnyalatban vettem meg. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen pigmentált, ettem-ittam, de szépen fennmaradt. Kicsit a belseje kopott le, de szépen és egyáltalán nem feltűnő. Több árnyalatot is ki fogok belőle próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Floree

2019. május 30.

Nagyon szép a színe egyébként is (06-os árnyalat van meg), és akkor is ha felviszem a számra, pedig soha nem vettem rúzst. De ez nekem nagyon tetszik, szép egyenletesen kopik, és nem szárít. Lehet újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

blackrose

2019. május 14.

Vagy 2 hónapot vártam míg a helyi drogèriába megèrkezett a 08-as árnyalat, mert csak teszter volt. Flaming Red a neve. De a színe alapján pont az az árnyalat amit ègen-földön kerestem. Megèrte várni. Imádom az illatát, olyan vaniliás sütire emlèkeztet. Ès maga az árnyalat...egyszerűen mesès, pont szèp vörös színt ad az ajkaimnak ès nem látszik műhatásúnak, hanem teljesen termèszetesnek. Kicsit csillog, de nem bánom. Az,hogy kopik pedig nem zavar, mert ezt szèpen egyenletesen teszi. Az amúgy halványrózsaszín számra csak ilyen árnyalatokat szeretek használni. Hihetetlen,de ha smink sincs rajtam egy jó rúzs akkor is öltöztet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Hoagirl

2019. február 20.

A 11-es Créme Brülée árnyalattal állított haza meglepetés gyanánt az Emberem, hát a meglepi része az sikerült, annyit mondok... Van egy rossz tulajdonságom, sajnálatos módon minden belső rezdülésem kiül az arcomra, hiába próbálok uralkodni a vonásaimon, az esetek többségében nem sikerül abszolválni a dolgot. Ez az árnyalat konkrétan egy átmulatott, átbarnasörözött és átjégerezett éjszaka utáni öhm hogy is mondjam... fajanszot meggyalázó produktumra emlékeztet... na most ennek felismerése után, a szemeim tányér nagyságúra nyíltak, kb. mint egy manga figura úgy nézhettem ki... Természetesen megköszöntem- elvégre mégsem farkasok neveltek, és Dr. Sille István: Illem, etikett, protokoll könyvét is olvastam- az alakításom nem volt túl hiteles és Ember azonnal levágta hogy ez bizony nem volt túl jó vétel. Megkérdeztem tőle hogy ugyan mégis mikor látott rajtam ilyen színt, mert hogy még a párhuzamos univerzumokban SEM, az tuti!!!! Nah mindegy, pihentettem a dolgot kicsit, este viccesen mondtam hogy akkor én most kivonulok és felapplikálom a rúzst, amilyen béna vagyok én, és amilyen mázlista ő, tuti még jól is fog állni. Persze mindezt szarkazmustól csöpögő hanggal. Gondolom ebből már lehet sejteni, hogy TERMÉSZETESEN jól áll ez a szín, és TERMÉSZETESEN azóta lerobbantani sem lehet rólam, szóval csúfos vereséget szenvedtem úgy kb. mindentől és mindenkitől. Teljesen egyezik a szám színével, csak egy kicsit fényesebb és feldobja az eredeti színt. Az állaga csodás, imádom, az illata szuper, tényleg Créme Brülée-s, és ráadásként még ápolja is az ajkaimat, szóval mea culpa, hamuszórás fejre, meg ilyenek... Azt mondjuk elég nehéz feldolgoznom hogy olybá tűnik f0s színű szám van, de most már minden mindegy... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Heine

2019. január 29.

Utóbbi időben pöttyet ráálltam a koreai sminkvideókra (tökéletes bőr, fénylő ajkak, minimál szemsmink), és ebayen keresgéltem tinted lip balmokat, amik kielégítik a "finoman színezett, puha, csókolnivaló baba" hatást, amit a sminkes hölgyek mutatnak. Végül ennél a rúzscsaládnál kötöttem ki, mert ez töredékáron hozza ugyanazt, amit a koreai gloss bar termékek. Nagyon finom, visszafogott fénye és enyhe színe van, meglepően jól ápol. Nem bánom, ha újra kell kenni, nagyon kis cuki csomagolása van, és finom az illata. Nekem sokkal jobban tetszik ez a hatás, mint a Kylie Jenner-féle óriási, matt pontyajkak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

nyiffi

2019. január 27.

06-os árnyalatban van meg és már a megvételkor azon gondolkodtam, hogy egyből kettőt szerzek be, mert isteni a színe. Többen írtátok, hogy nem rúzs jellegű, inkább színes ajakápoló, ebben sok igazság van, de szerintem a halvány ajkakat prímán színezi. Ha lehetne 10 csillagot adni, annyit adnék. Szinte nem merem használni, nehogy elfogyjon. Gyönyörű árnyalata van, szép fényes. Nagyon féltem attól, hogy hamar lekopik, ahogy itt előttem írtátok, de én nem tapasztaltam ilyesmit. Evés-ivás után látom, hogy ismét kéne felvinni, de különben 4-5 órát simán kibír nálam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).