Essence

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. szeptember 2.

A vegán, kontúrozó duo púder paletta két árnyalatban érhető el, így alkalmas minden bőrtónushoz. A matt árnyalatú paletták puha textúrájuknak köszönhetően könnyen keverhetők és alkalamazhatók. A világosabb árnyalat használható önmagában vagy a sötétebbel kombinálva az extrémebb megjelenésért.

Postáért! Essence Contouring Duo Paletta
Ár: Postaköltségért elvihető , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Ár: 600,- , Eladó: Chayenne
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: --, fizetés: személyesen Bp, vagy Göd ill Dunakeszi; posta/foxpost

nikoletta1270

2021. szeptember 4.

Számomra ez a kontúr paletta a tökéletes. Minden sminkeléskor használom kihagyhatatlan lépés. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

kisTi

2021. július 18.

A világosabb palettából már a sokadikat fogyasztom , megunhatatlan. Tökéletes kontúr szín a hófehérke bőrömre. Nap végéig kitart, jól eldolgozható, olcsó, nincs piszkos hatása. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

zsonody

2021. július 5.

Az utóbbi néhány évben kezdtem komolyabb figyelmet fordítani a kontúrozásra, előtte nem igazán érdekelt. Beszereztem egy Sleek, egy Kat Von D és egy Kevin Aucoin terméket ebben az időszakban, amelyek közül az utóbbi 2 tökéletes igazából, viszont drágák és nehezen beszerezhetők, ezért szerettem volna egy olcsóbb és könnyen elérhető alternatívát keresni. Ekkor találkoztam ezzel a termékkel, amit egy videós ajánlott. Nekem a light árnyalat van meg és az az igazság, hogy működik. Hétköznapokra tökéletes, bár azt meg kell jegyeznem, hogy egy kicsit azért "piszkosabb" hatása van, mint a Kat Von D vagy az Aucoin terméknek, nem annyira "természetes", ezért óvatosan kell felvinni, hogy ne essen túlzásba az ember. Ár-érték arányban teljesen megéri. A világosabb színt a szemem alá szoktam időnként használni egy kis plusz világosításra és fixálásra, de itt is vigyázni kell, mert ha túl sok kerül fel, akkor szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Seras

2021. július 2.

Ajánlásra vettem teljesen kezdőként a világos palettát. Nekem teszik, nem túl erősen pigmentált így a bénázásom sem üt el drasztikusan. Gyakorlásnak totál kezdőknek szerintem olcsó és remek termék, eddig meg vagyok elégedve vele. Remélem szépen megtanulok vele dolgozni ,hogy szebb összképet kapjon az arcom. A sötét színt nem tudom kihasználni max a hajtövem kiegyenlítésére és túl sok terméket vesz fel az ecset nincs eléggé össze préselve talán ,ezért gyorsan el is fog fogyni., ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

horvathvaleria1020

2021. június 30.

A light árnyalatúból már az ötödiket fogyasztom el! Legszuperebb drogériás paletta, tökéletes a kontúr szín, viszont a világosat nem tudom kihasználni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

mlexa

2021. május 5.

Tudom, hogy mindenki odáig van érte, de sajnos én nem szerettem. A világosabb szín is saras, koszos hatású volt rajtam. Pedig minőségi ecseteket használok. Egyszer leejtettem és a sötétebb szín azonnal ripityára tört. Mondjuk azt végképp nem tudtam használni, szóval tök mindegy. Olcsó termék, de kb 3 hónap alatt elfogyott. Ehhez képest a Butter bronzert két évig használtam. Egyáltalán nem vagyok elájulva tőle, nem értem a nagy hypeot..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

skin

2021. április 22.

Nagyon nem! Nem tudom mit csinálok rosszul vagy eddig csak könnyen eldolgozható termékekkel volt dolgom,de ez rajtam koszos hatást kelt. Kipróbáltam már többféle ecsettel de a végeredmény sosem tetszik. Lehet hogy olcsó de számomra ez most pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 22.

Krisztal

2021. április 13.

Nagyon pigmentalt, jó minőségű és kedvező árú paletta. A sötét színnel tökéletes a konturom, több mint egy éve használom és még alig fogyott belőle. Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

Buklika

2021. április 7.

Nálam ez egy "youtube miatt megvásárolt termék". A világosabb verziót vettem meg, amiben a sötétebb kontúrszín nálam telitalálat. Van, hogy simán szemhéjárnyalónak használom, van, hogy hagyományosan a babahajak tövéhez téve kontúrozok vele, és így szép keretet at az arcomnak. Nagyon természetes színe van, legszívesebben rohannék újravenni, pedig tudom, hogy nagyon sokáig elég lesz ez az egy is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

matyasflora

2021. március 17.

Egyetértek az előttem szólóval ha tipikus Hófehérke típus vagy,mint pl. én érdemes a világosabb változatot is keverni, de ezenkívül szerintem szép hideg tónusú és könnyen eldolgozható, meghát olcsó is nagyon úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).