Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

A szemhéjpúder duó két tökéletesen harmonizáló árnyalatot kínál a szemek kontúrozásához. A „lépésről lépésre” útmutatónak köszönhetően használata egyszerűbb, mint valaha.

4 színkombinációban kapható

Repirton

2018. augusztus 14.

A kifuttatáson vettem, nem bántam meg, viszont elégedett sem vagyok. Mindkét szín porzik, egyik sem pigmentált, viszont a highlight színéért oda vagyok (mikor fixálóval használom). Az enyém a 03-as árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

tátombák

2018. augusztus 3.

04 coffee'n cream árnyalat az enyém, azt hiszem kerek egy éve vettem a nyári kifuttatáson. Pont akkor vettem egy tégelyes szemfesték alapot, azzal használom.
A highligt része elég vérszegény sajnos, azt applikátorral viszem fel, talán úgy tudom legjobb fedést elérni. A barna nagyon eltalált, ecsettel viszem a mélyítővonalba, nem porzik. Alap nélkül sajnos nem túl pigmentált, mindenképp kell alá. Viszont alappal tartós, hangsúlyos sminket tudok vele készíteni. Kiegészítem egy tusvonallal, spirállal, és készen is vagyok.
Mióta megvan, nekem ez a szombat esti kötelezőm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mióta megvan, nekem ez a szombat esti kötelezőm :)

unicorntheterrible

2018. június 15.

01-es árnyalat. Nagyon kemény, nagyon porzik, és nagyon nem pigmentált. A highlight színből alappal, több rétegben sem tudtam semmiféle színt kicsikarni, nulla, a sötétebből még csak-csak, de mire sikerül annyit felkönyörögnöm, hogy látszik is valami, az egész arcom csupa szemfesték, próbáltam hozzá több szemhéjpúder bázist, és több féle ecsetet is. Sajnálom, mert a tégelyben nagyon-nagyon tetszettek a színei. Egy ideje a fiókomban porosodik, azt hiszem itt az ideje megválnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

illesbb

2018. március 11.

Én nagyon szeretem ezt a duot. Hétköznapra használom és sminkalappal, ujjal felvíve szerintem egész szép és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Szilviams0118

2018. február 20.

azért nem annyira rossz, mint sokan írják, de tény, hogy a jó sem ilyen. nekem 2 árnyalat is megvan a 01-es és 03-as, ami vicc, mert ránézésre teljesen egyformák. akciósan vettem, ezért nem bánom, eredeti árát közel sem éri meg, de így elkenegetősnek jó. inkább a sötétebb színt használom, párszor szemöldökre is, így nem érzem pénzkidobásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

blankasara

2017. november 11.

A 01-es duót vettem meg mindösszesen 300 Ft-ért. A pigmentáltsága, ahogyan előttem többen is írták, körülbelül nulla, de a sötétebb színnek adok egy 2-est, mert legalább minimálisan látszik és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

pokmalac

2017. október 21.

02 árnyalat. 350ft volt szerencsére.pigmentaltsaga nagyon gyenge.highlighter meg elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

HRenata

2017. augusztus 31.

Szerencsére csak 349 Ft-ért vettem meg a 01-est. Hát nah...gondoltam ilyen egyszerű kis hétköznapi sminkhez csak jó lesz, még ha nem is annyira pigmentált. De ez semennyire sem pigmentált, konkrétan semmi nem látszik belőle. Alappal használtam volna természetesen. Sokadik essence szemhéjpúder csalódás, nem tudom, miben reménykedem mindig...Jó ötlet, hogy nem gyártják tovább

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

hnikolett

2017. augusztus 19.

349 forintért vakon megvettem, nem olvastam utána, és most ezt jól tettem, mert az itteni vélemények és lecsillagozások után biztos nem vetem volna meg. sos kellett egy kis szett, mivel külföldre utaztam és nem tudtam túl sok mindent magammal vinni. bevallom őszintén, én a szememre eddig egyszer használtam. én komolyan kontúrozáshoz használom:D nem tudom pontosan, hogy melyik árnyalat van meg, az amelyikbe a kontúr szín matt, a highlighter pedig csillog. nagyon szeretem, könnyen el tudom dolgozni és viszonylag tartós is, bár ebbe a 40 fokba lefolyik az arcom.. összességében én szeretem, nekem bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Sheila

2017. augusztus 17.

Leárazva vettem meg 349-ért, de annyit sem ért meg. Kemény, porol, pigmentáltsága 0, még alappal sem bírtam belőle értékelhető színeredményt kivakarni. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate