Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. április 13.

2014 áprilisi trendkiadás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

timibaby

2014. április 14.

Kísértetiesen hasonlít egy régebbi essence kiadás "bogyóira"..nekem túlzottan csillámos, majd ha a külső réteg lejön róla, akkor meg már nem is fog, mintha túl kemény lenne. Pont a régebbi kiadásúnál olvastam ugyan ezt a problémát, úgyhogy fogtam, és összetörtem a golyókat, így már egy fokkal jobb, de szerintem ez a mélypont ebben a kiadásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol