Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló, fényes hatású rúzs enyhe bizsergető hatással.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Noja123

2022. január 4.

203-as árnyalatban van meg nekem,nagyon szép színe van,nem szárít. Evés-ivást nem bírja de egy ilyen krémes rúzstól ez nem is várható el. Ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

kissagi19

2021. november 10.

Aranyos kis rúzs. Evést-ivást egyáltalán nem bírja, a szájceruzájával egyetemben lekopik. Ápol, nem szárít. Kicsit fényes, nagyon krémes; az illata kellemes. Ha nagyon rákoncentrálok, talán érzek egy pici bizsgergést, talán picit dúsít.
Elkenegetem, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Elkenegetem, de nem veszem újra

Bajzatv

2021. október 28.

Imádom. Első rúzs, amit napi szinten kenek. Kényelmes, ápol, evésnél nyilván lejön, de simán újra lehet kenni, könnyen és szépen terül. 203 tökéletes hétköznapi szín (nekem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

szeliger

2021. október 15.

204 My way színben. A tavaszi SemiShine rúzs sikerén felbuzdulva bátran dobtam a kosárba ezt a rúzst. Csak a színválasztás jelentett némi problémát, három esélyes közül nehezen tudtam dönteni, hogy melyik legyen, mindhármat azért mégsem:) Végül ennél maradtam, nem bántam meg, csodaszép őszi árnyalat.
A rúzs tokozása egy az egyben a SemiShine tokja, az arany tekerő és a fehér kupak azonos méretű. A fehér kupak ezúttal fényes és aranyszínű feliratot is kapott, mondjuk ehhez nincsenek nagy elvárásaim, hamar le szokott kopni. A kupak határozott kattanással záródik, nem az a leesős fajta. A kupakon matrica gondoskodik arról, hogy még senki nem bontotta ki a rúzst, erre érdemes figyelni. A matrica egyébként könnyen, minden maradvány nélkül lehúzható. A rúzson dombornyomással az Essence logo, szerintem jól néz ki, főleg ha arra gondolok, hogy egy drogériás darabot forgatok a kezemben. A rúzs édeskés illatú, de nem annyira egyértelműen vaníliás, mint a SemiShine. Krémes állagú, az ajkakon szépen terül, egyenletesen fed. A tartósság átlagos, evés közben minden lejön, azért ezen sem lepődtem meg. A számat nem szárítja, nem cserepesedik, sőt inkább ápoló hatását érzem. Ezzel az enyhe bizsergető hatással nem tudok mit kezdeni, a felvitelt követő pár percen belül kezdem érezni és nem tart tovább öt-tíz percnél és természetesen semmilyen feltöltő hatása nincs, nem lesz tőle duzzadtabb a szám.
Alapjában elégedett vagyok, jó kis nappali darab. A felirata szerint ezt is Olaszországban gyártották.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate